Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
10.06.2017, 20:46

Adela Banášová je už Vinczeová. Pozrite si fotografie dlhoočakávanej svadby

Známa moderátorka Adela Banášová a moderátor Viktor Vinzce si povedali áno. Dlhoočakávaná svadba sa konala v kaštieli Tomášov neďaleko Bratislavy.

Adela Banášová je už Vinczeová. Pozrite si fotografie dlhoočakávanej svadby
Zdroj: Instagram/Bruno Ciberej

Pár prekvapil verejnosť aj médiá, lebo obrad sa konal nie raz, ako je zvykom, ale dvakrát. Moderátorka sa rozhodla pre priezvisko, teraz už manžela: Vinczeová. Fotografie z prominentnej svadby nájdete v galérii.

Prvý obrad sa udial v piatok, v tichosti, o všetkom sa verejnosť dozvedela prostredníctvom fotografie, na ktorých bola Adela Banášová v svadobných šatách a s novomanželom sa nechali odfotiť už s obrúčkami, čím vyvolali zmätok v slovenských médiách. Fotografiu zverejnil moderátorkin dobrý priateľ Bruno Ciberej.

Na svadbe sa zúčastnilo približne 100 hostí, medzi ktorými boli okrem rodiny a blízkych aj známe slovenské osobnosti ako Matej Cifra (Sajfa) s manželkou Veronikou Ostrihoňovou, režisér a producent Peter Nuňéz, Bruno Ciberej.

Areál bol pre médiá a návštevníkov uzavretý a ostali za bránami kaštieľa, ako aj návštevníci, ktorí sa na svadbu známej dvojice prišli pozrieť.

Druhý obrad sa konal v sobotu a bol takisto ukrytý pred očami verejnosti, nakoľko sa konal v zadnej časti kaštieľa v kruhu známych a pozvaných. Dvojica si tak užila svoj veľký deň v absolútnom pokoji a súkromí.

Ticketportal.sk