18.03.2017, 01:11

Federer vyrobil so svojím "boybandom" absolútny hit internetu. Spieva s nimi aj Djokovič

Spievajúci tenisti si získali za svoj pozoruhodný výkon maximálnu pozornosť.

Federer vyrobil so svojím "boybandom" absolútny hit internetu. Spieva s nimi aj Djokovič
Zdroj: Facebook Rogera Federera

Spojenie mien Roger Federer a Novak Djokovič zaručene funguje. A keď sa k tomu pripojí notoricky známa pieseň, ktorú spievajú ďalší špičkoví tenisti za sprievodu klavíra, nemôže to dopadnúť inak ako veľkým úspechom.

"No vážne, práve zakladáme chlapčenskú kapelu," napísal historicky najlepší tenista na svojom Facebooku a pripojil aj videonahrávku zo skúšky. Federera dopĺňa pri prespievaní hitu Hard To Say I'm Sorry od kapely Chicago jeden z najlepších nemeckých hráčov Tommy Haas a bulharská hviezda Grigor Dimitrov.

Hviezdne tenisové trio sa pomaly rozbieha a predvádza svoje upravené hlasy v tej najjemnejšej podobe. Zrazu do ich vystúpenia nakrátko vstúpi v prestrihu svetová dvojka Novak Djokovič, ktorý predvádza oveľa viac oduševnený výkon. Trojica potom pokračuje v speve a popritom sa baví.

Veď, presvedčte sa sami:

Video na seba upútalo značnú pozornosť hneď v prvých hodinách, odkedy bolo publikované. Okrem zdieľania na svetových športových portáloch dosiahlo viac ako dva milióny pozretí a ich počet raketovo rastie.

Federer a spol. bavili verejnosť už v januári. Vtedy však zaujali najmä falošným spevom a absolútnym neladením.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.