Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
06.02.2017, 12:31

Lady Gaga vystúpením na Super Bowle ovládla médiá. Pozrite si reakcie svetových osobností

Nedeľný večer bol venovaný Super Bowlu. Divákov, ale aj svet ohromilo vystúpenie speváckej divy Lady Gaga, ktorá predviedla svoj historický výkon.

Lady Gaga vystúpením na Super Bowle ovládla médiá. Pozrite si reakcie svetových osobností
Zdroj: Reuters

Super Bowl je finálový zápas, ktorým vrcholí play-off severoamerickej National Football League v americkom futbale. Hrá sa každoročne od roku 1967. Podobne ako Svetová séria je aj Super Bowl označením nie pre celé play-off, ale len pre finálový súboj dvoch najlepších tímov.

Udalosťou pre všetkých Američanov a takisto aj stredobod médií

Hviezdou večera je vždy spevácka osobnosť, ktorá predvedie to najlepšie zo svojej tvorby. Býva ale aj nepísaným zvykom, že vystúpenie daného umelca slúži aj najlepší spôsob reklamy, kde prezentuje svoju prácu, pripravovaný album alebo postoje. Inak tomu nebolo ani tento rok. Fotografie si pozriete v galérii.

Lady Gaga nie je z tých, ktorí si dávajú servítku pred ústa

Pred odhadovaným počtom viac ako 100 miliónov divákom sa na úvod tridsaťročná Lady Gaga vyjadrila o právach LGBT a neutešenej situácii na pokraji spoločnosti.

Počas tohto ročníka ale verejnosť doslova ohromilo predstavenie Lady Gaga, ktorej bolo zverené vystúpenie k najsledovanejšej športovej a zároveň spoločenskej udalosti roka.

Mimoriadne vystúpenie, v rámci tzv. "halftime show", začalo vcelku nevinne, dokonalým a živým spevom umelkyne, do okamihu keď speváčka neskočila z vyvýšenej plošiny, na ktorej spievala, priamo dole, uvádza Time.

Pád alebo skôr strmý let bol istený len dvoma lanami, ktoré zaisťovali bezpečnosť speváckej divy. Ľudia boli rozrušení a vo vytržení.

Neuveriteľne nebezpečné, ale aj prepracované vystúpenie vyrazilo dych, ako divákom v sále, tak aj pri obrazovkách.

Reakciami nešetrili ani spevácke či herecké hviezdy

Dokonale odspievané a prezentované vystúpenie sa zapísalo do dejín Super Bowlu, ako spojenie filozofie športu, talentu, umenia a prekračovania hraníc, ako spoločenských, športových, ale aj ľudských.

Last year Super Bowl and that was ?#ladygaga

Fotka uverejnená používateľom Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow),

Ticketportal.sk