14.11.2016, 00:00

Linda a Vanda prichádzajú do kín. Pozrite si trailer filmu Všetko alebo nič

Linda a Vanda prichádzajú do kín. Pozrite si trailer filmu Všetko alebo nič
Zdroj: Facebook filmu Všetko alebo nič

Bestseller Evy Urbaníkovej sa dočkal filmovej podoby. Tvorcovia romantickej komédie Všetko alebo nič zverejnili trailer k očakávanému filmu úspešnej autorky ženských románov, knižnej vydavateľky a šéfredaktorky mesačníka Evita z portfólia vydavateľstva Mafra Slovakia.

Filmový debut, natočený podľa rovnomennej knihy, je "plný vášne, emócií, humoru a lásky". Do kín príde 12. januára 2017. Fanúšikovia prvej "evitovky" sa môžu tešiť na nerozlučnú trojicu kamarátov - Lindu (Táňa Pauhofová), Vandu (Klára Issová) a Eda (Ľuboš Kostelný) vo filme. Každý z nich je iný, má svoj príbeh, no spája ich vrúcne a oddané priateľstvo. Ich bláznivo plynúci život naruší Jakub (Michal Zebrowski), ktorý vnesie do Lindiných dní plno vášne a prísľubov na nový vzťah. Rozdielnosť pováh a náhľadu na svet však robí ich vzťah komplikovanejším.

Fenomén Všetko alebo nič
Knižná predloha filmu vyšla v roku 2007, okamžite sa stala bestsellerom a dodnes sa jej predalo viac ako 160-tisíc kusov. Evita Urbaníková dlho snívala o tom, že z knihy Všetko alebo nič raz bude film. Filmový scenár napísala spolu s režisérkou Martou Ferencovou.

"Od začiatku to bola veľká eufória, najintenzívnejšia v prvé dni, keď som prišla na pľac a boli tam desiatky ľudí, ktorí pracovali na tom, aby sa moje písmenká dostali na plátno. Boli to návaly hrdosti a niečoho nového. Neviem to popísať iným slovom ako eufória," spomína si Evita na začiatky nakrúcania spojené s chvíľkovými zimomriavkami.


Tím snov
Film ponúka príbeh o vzťahoch, ktoré nás valcujú, ženskom priateľstve, ktoré nás chráni, mužoch, na ktorých sa nezabúda. Popretkávaný je sarkazmom, humorom, hnevom, beznádejou, vášňou, smiechom, slzami, mužským egom a ženským sebavedomím.

Natáčanie si užila aj jedna z najobsadzovanejších slovenských herečiek Táňa Pauhofová: "S romantickými komédiami nemám veľa skúseností, ale pre mňa je režisérka Marta Ferencová absolútnou zárukou kvality. Je to výnimočná žena a ona s Evitou tvoria fantastický tandem."

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.