Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
17.09.2016, 14:00

Budúcnosť najslávnejšieho seriálu na svete? Veľmi drahá otázka, tvrdí hlavná postava

Budúcnosť najslávnejšieho seriálu na svete? Veľmi drahá otázka, tvrdí hlavná postava
Zdroj: Prima COOL

Hviezda seriálu Teória veľkého tresku a najlepšie platená televízna herečka súčasnosti Kaley Cuoco si nie je istá, či by mal seriál pokračovať aj jedenástou sezónou. Svoje pochybnosti vyjadrila v pondelkovej epizóde americkej talk show Jimmy Kimmel Live!.

Na otázku moderátora, či po nadchádzajúcej desiatej sérii príde aj jedenásta, Cuoco odpovedala nejasne: "To je veľmi drahá otázka ... pre všetkých." Načo spomenula, ako spoločne so seriálom zostarla, na rozdiel od mužských kolegov, ktorí podľa jej úsudku vyzerajú stále rovnako.

"(Desať sezón), to je veľa účesov a veľa veľkostí džínsov," zavtipkovala a dodala, že keď seriál začínal, bola sexi dvadsiatničkou, zatiaľ čo teraz už je len tridsiatničkou. Producenti seriálu, ktorý vysiela najsledovanejšia americká televízia CBS, o jeho budúcnosti zatiaľ mlčí. Aj napriek celosvetovému úspech ide o finančne náročnú produkciu. A to hlavne kvôli nákladom na jednotlivých hercov. Tí sa za desať rokov vysielania seriálu stali hollywoodskymi hviezdami číslo jedna. Ich príjmy za jednu epizódu siahajú cez milión dolárov. Predstavitelia vedľajších rolí potom majú honoráre často o viac ako polovicu nižšie, píše idnes.cz. Na obrazovky amerických televízií sa Teória veľkého tresku vráti už v pondelok 19. septembra, u nás stále bežia staršie série.