Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
04.09.2016, 01:30

Simpsonovci si budú uťahovať z Donalda Trumpa a jeho univerzity

Simpsonovci si budú uťahovať z Donalda Trumpa a jeho univerzity
Zdroj: FOX

Už čoskoro sa na amerických televíznych obrazovkách predstaví 28. séria legendárneho seriálu Simpsonovci. Jeho tvorcovia teraz oznámili, že plánujú odvysielať špeciálnu epizódu, ktorá si bude uťahovať z kandidáta na amerického prezidenta DonaldaTrumpa a jeho Trumpovej univerzity, píše idnes.cz.

Trumpa bude vo sľubovanej epizóde zastupovať neobľúbený majiteľ spriengfieldskej elektrárne pán Burns, ktorý sa taktiež rozhodne otvoriť vlastné vzdelávacie zariadenie. To sa rovnako ako Trumpova reálna inštitúcia čoskoro ocitne pod paľbou kritikov. 

Ako hlas jednej z ďalších postáv, ktorá sa v epizóde objaví, sa môžu diváci tešiť na herca Jasona Alexandera. Preslávil ho kultový seriál z deväťdesiatych rokov Show Jerryho Seinfelda a objavil sa tiež vo filme Pretty Woman alebo seriále Priatelia. 

Tvorcovia obľúbeného seriálu si z Donalda Trumpa uťahovali v minulosti už niekoľkokrát, ale až teraz mu dajú väčší priestor. Ako fanúšikovia seriálu vedia, Trumpovu kandidatúru na amerického prezidenta Simpsonovci predpovedali už dávno v minulosti. A to v epizóde z roku 2000, kedy sa Lisa stane prezidentkou a musí svoj národ znova postaviť na nohy, pretože v predošlých rokoch v jej kresle sedel práve Donald Trump.

Ticketportal.sk