Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
26.08.2016, 11:00

Toto musíte vidieť. Britney Spears vydáva nový album, film a žiari v známej šou

Toto musíte vidieť. Britney Spears vydáva nový album, film a žiari v známej šou
Zdroj: AP

Hoci Britney Spears bude mať tento rok ešte len tridsaťpäť rokov, začína sa o jej doterajšom turbulentnom živote nakrúcať televízna snímka, americká speváčka sa dočká dvojhodinového životopisného filmu. Podľa informácií webu The Hollywood Reporter by ju mala stvárniť herečka Natasha Bassett, píše idnes.cz.

Vznik snímky oznámila káblová stanica Lifetime, ktorá sa zameriava výhradne na ženské publikum. Podľa kanála čaká diváčky "búrlivý pravdivý príbeh". Snímka má Britney sledovať od raných začiatkov, cez vzťah a rozchod s Justinom Timberlakom i problémy týkajúce sa rozvodu speváčkiných rodičov. Príde aj na jej ďalších partnerov, úplný osobný pád, boj o dvoch synov či neskorší úspešný návrat na pole šoubiznisu.

Režisérkou snímky bude Leslie Libmanová, ktorá má za sebou už televízny počin Manson 's Lost Girls; scenár potom chystá Anne-Marie Hessová. Film sa k divákom dostane budúci rok. Správy o snímke pritom prišli len niekoľko dní pred vydaním nového albumu. Tridsaťštyriročná speváčka jeho uvedenie do obchodov naplánovala práve na piatok.

Okrem toho sa stala ďalším hosťom obľúbenej šou Jamesa Cordena Carpool Karaoke, kde hovorila aj tom, že vlastne nevie, o čom je jeden z jej najväčších hitov Oops!...I Did It Again, že by chcela ešte tri deti, ale už sa nechce vydať.

Ticketportal.sk