Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
02.08.2016, 16:00

Simpsonovci parodovali Trumpa a Clintonovú. O tretej v noci riešili, koho budú voliť

Simpsonovci parodovali Trumpa a Clintonovú. O tretej v noci riešili, koho budú voliť
Zdroj: Youtube

Hillary Clintonová, aktuálna horúca kandidátka na americkú prezidentku, sa už v roku 2008 pýtala vo svojej kampani slávnu otázku: "Na koho by ste sa chceli spoľahnúť, keby sa krajina ocitla v kríze o tretej ráno?" A práve touto situáciou sa rozhodli tvorcovia seriálu Simpsonovci poukázať na aktuálny stav pre voľbami v USA a vyjadriť svoj názor na otázku:  Hillary Clintonová alebo Donald Trump?

V krátkej epizóde, ktorú zverejnili cez víkend, sa chce Homer milovať s Marge, ona sa však najprv musí rozhodnúť, koho bude voliť. Zrazu sa ozve rozprávač: "Sú tri hodiny ráno a v Bielom dome zvoní krízová linka, kto chcete, aby ju dvihol?" Sú len dve možnosti a nasledujúcimi zábermi tvorcovia seriálu parodujú oboch kandidátov. Najprv to dvihne Bill Clinton, hneď však zistí, že je to pre Hillary a podá jej telefón. Na to ona reaguje: "Áno, teraz to bude už vždy len pre mňa," a hneď vyskočí konať.

Donalda Trumpa zastihne telefón pritom ako píše na Twitter. Kým sa odhodlá niečo robiť musí dopísať správu, rozpustiť NATO, zariadiť, aby jeho meno bolo na Lincolnovom pamätníku a jeho tím mu nasadí "tvár a ruky" a vlasy. V jeho telefóne medzi poslednými hovormi vidno tri kontakty: dcéru Ivanku, autorku prejavov Michelle Obamovej a Putina. A na posteli vedľa neho knihu prejavov Adolfa Hitlera. "Je príliš neskoro? Čínska flotila postupuje? Tak vybudujte ďalší múr. Áno, v oceáne, hlupák," hovorí do telefónu.

A tak keď Homer prednesie, že on bude voliť Trumpa, pod tlakom, že s ním jeho žena už viac nebude, povie, že takto sa teda z neho stal demokrat. Simpsonovci majú teda jasno - budú voliť Clintonovú.
Ticketportal.sk