Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
03.06.2016, 18:30

Jedna zo záhad seriálu Priatelia vyriešená. Odhalili totožnosť tlstého naháča

Jedna zo záhad seriálu Priatelia vyriešená. Odhalili totožnosť tlstého naháča
Zdroj: © Warner Bros. Television

Dosť často sa o ňom hovorilo a dvakrát sa tiež v obľúbenom seriáli Priatelia ukázal, avšak nikdy spredu. Tlstý naháč. Hoci si ľudia mysleli, že ho hral Michael Hagerty, ktorý stvárnil postavu domovníka Treegera, nebolo to tak, píše idnes.cz.

Reportér denníka The Huffington Post niekoľko rokov zisťoval, kto je tajomným naháčom. Jeho meno si údajne nepamätali ani tvorcovia seriálu David Crane a Marta Kauffman. Nevedel ho ani herec David Schwimmer, ktorý hral Rossa, ktorý sa v jednej časti snažil získať tlsťochov byt, a preto s ním sedel nahý na gauči. Nakoniec sa ukázalo, že naháča hral Jon Haugen. "Jediným naháčom som bol ja. Nikdy som o tom nehovoril, pretože to malo zostať tajomné, štúdio Warner Bros. to tak chcelo. Chceli, aby ľudia hádali, kto som," povedal Haugen pre The Huffington Post.

Naháč žil priamo oproti oknu Monikinho bytu. V seriáli sa objavil len dvakrát, keď zaspal a priatelia si mysleli, že možno zomrel a keď ukázal na kameru svoj zadok. V ďalšej časti mal práve scénu s Rossom. Haugen po rokoch utajenia a odhalenia svojej identity na natáčaní Priateľov prezradil, že nikdy nebol naozaj nahý. "Bolo to najlepšie obdobie môjho života," vyhlásil. Dúfal vraj, že sa hviezdy seriálu znovu stretnú pri pokračovaní Priateľov a mohol by sa v ňom objaviť aj on. To je však nepravdepodobné. Predstavitelia Priateľov sa síce opäť zišli, ale bolo to kvôli oslave režiséra Jamesa Burrowsa. Chýbal tam Chandler, teda Matthew Perry, ktorý bol pracovne v Londýne.

Ticketportal.sk