Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
12.11.2015, 00:05

Česi odhalili najväčší podvod. Takto oklamali všetkých

Čo musíte spraviť, aby ste mali Jima Careyho na odovzdávaní Českých levov? V skratke vám stačí jediné. Oklamať dosť veľa ľudí, ktorí vám uveria, že ste ho tam dostali. 

Asi takto znie recept muža, ktorý si hovorí Kazma Kazmitch a na českom webe stream.cz má reláciu One man show. Určite si ešte pamätáte škandál, kedy na prestížne odovzdávanie najväčších filmových cien v Česku dorazila holywoodska hviezda Jim Carrey. Prišiel ako prekvapenie večera iba na chvíľku, nepovedal ani slovo a znova sa vyparil. 

Okamžite vzbudil podozrenia ľudí, či to bol vôbec on a novinári podozrievali samotných organizátorov, že celé jeho vystúpenie bolo iba scénka s figurantom. 

Ešte deň po ceremoniáli ale predstavitelia Českého leva všetkým tvrdili, že na ich akcii bol skutočný Jim Carrey. A neklamali. Teda aspoň nie vedome, boli totiž presvedčení, že ho tam mali. Jeho príchod dohadovali s agentom niekoľko dní vopred a novinárov o pravosti herca presviedčal aj Jan Svěrák. 

"Stali sme sa veľmi pravdepodobne cieľom veľmi prepracovaného kanadského žartíka. Veľmi sa ospravedlňujem," musel nakoniec priznať supervízor ceremoniálu Svěrák.

Kazmitch teraz zverejnil video s názvom Odhalenie najväčšieho českého podvodu, ktorý obletel celú planétu!, kde popisuje niekoľkotýždňový proces, počas ktorého presvedčili desiatky ľudí o príchode superhviezdy do Česka. Ešte pred slávnostným večerom o ňom písal bulvár a hovorilo hneď niekoľko rádií. Ako to celé bolo, si pozrite vo videu na stream.cz


 

Ticketportal.sk