Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
04.11.2015, 18:22

Karel Gott sa prihovoril k fanúšikom na Facebooku. Jeho odkaz zaplavil internet

Český legendárny spevák Karel Gott sa poďakoval svojim fanúšikom a priateľom v odkaze, ktorý zverejnila jeho manželka. „Vážení a milí priaznivci, ďakujem vám za všetky vaše odkazy s prianím skorého udzravenia. Dodáva mi to silu bojovať. Dúfam, že sa uvidíme v lepších časoch,“ znie v Gottovom odkaze. Táto audio nahrávka dosiahla len za prvých pár minút tisíce lajkov a stovky zdielaní na sociálnej sieti.

V našich zemepisných šírkach sú takéto vysoké čísla nezvyčajné. Svedčí to o obrovskej popularite Karla Gotta,“ povedal redaktor HN Drahomír Piok, ktorý sa venuje technológiám.

 

Zde vám manžel posílá audio pozdrav:

Posted by Karel Gott on 4. november 2015

Fanúšikov si spevák váži, a preto tiež pár dní po operácii požiadal manželku Ivanu, aby ich informovala o jeho stave. Spevák sa podrobil zákroku minulý týždeň v pražskom Inštitúte klinickej a experimentálnej medicíny (IKEM). Neskôr na jeho žiadosť na internete oznámila podrobnosti o zdravotných komplikáciách, píše portál idnes.cz.

Podporu chorému spevákovi, ktorý bojuje so zhubným nádorovým ochorením lymfatických uzlín, nedávno vyjadrili aj jeho kolegovia a ďalšie osobnosti

Ticketportal.sk