Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
18.12.2015, 18:35

Kráľovské rodiny ukázali vianočné portréty. Nový má aj princ William a Kate

Kráľovské rodiny ku koncu roka tradične vyberú nafotené rodinné portréty, ktoré bývajú súčasťou priania k Vianociam a do nového roka. Dnes sa pochválil novou snímkou aj britský princ William s manželkou Kate, na ktorej pózujú so svojimi deťmi, píše idnes.cz.

 

 

 

"Veselé Vianoce želajú vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge, princ George a princezná Charlotte," napísal kráľovský palác k snímke na sociálnych sieťach. Fotka bola urobená Chrisom Jelfom na konci októbra v areáli Kensingtonského paláca v Londýne. Ide ešte len o druhý oficiálny portrét štvorčlennej rodiny. Malá Charlotte má oblečené rovnaké šaty ako na fotkách, ktoré jej urobila pred časom Kate. Pred pár dňami zverejnil svoj vianočný pozdrav tiež Williamov otec princ Charles. Vybral pre neho fotku s manželkou Camillou z tohtoročnej letnej dovolenky v Škótsku.

A nezaháľajú ani ostatné monarchie. Nórska kráľovská rodina zvolila "klasiku" a pred stromčekom pózuje celá rodina, teda kráľ Harald V. s kráľovnou Sonjou, korunný princ Haakon a manželkou Mette-Marit a ich deti, vrátane Mariusa, ktorého má korunná princezná z predošlého vzťahu.

 

Snímka: Reuters

 

Španielsky kráľovský dvor zase na pozdrav vybral snímku korunnej princeznej Leonor a jej sestry Sofie. Usmievavé dcéry kráľa Felipeho VI. a kráľovnej Letizie sa na fotke objímajú.

Snímka: Reuters


Na roztomilosť malej princeznej stavila tiež švédska korunná princezná Victoria a zverejnila video a fotky dcéry Estelle v zástere a so šatkou na hlave, ako spoločne aj s princom Danielom pečú tradičné dobroty.

 

Snímka: Kungahuset.se