15.02.2016, 17:01

Hovorí sa o konci aktuálneho Jamesa Bonda. Craig bude hrať v seriáli

Hovorí sa o konci aktuálneho Jamesa Bonda. Craig bude hrať v seriáli
Daniel Craig ako James Bond končí. Upísal sa totiž novému americkému televíznemu seriálu Purity - tak s touto informáciou prišiel pred pár hodinami portál britského denníka The Sun. Viacero portálov sa začalo správou zaoberať tiež. Aktuálne to však vyzerá, že tak jasné to nie. Podľa blízkeho zdroja magazínu OK! ´nie je v žiadnom prípade definitívne, že Craigov čas ako Bonda je na konci. Žiadne rozhodnutie nie je ešte urobené.´

Média sa totiž po podpísaní zmluvy k seriálu pohrávali s jeho minuloročnými vyhláseniami, že s Bondom ´ skončil.´ Je známe, že nakrúcanie bondovky Spectre, ktorá zarobila vo svete už takmer 900 miliónov dolárov, bolo pre neho náročné. Musel absolvovať operáciu kolena, a aj preto podľa The Sun vyhlásil, že si radšej ´rozrežie zápästie, ako by mal znova hrať agenta 007´. Čo sa týka značky Jamesa Bonda, bola by to veľká rana pre film, ktorý už stratil aj režiséra Sama Mendesa. Ten nakrútil dve posledné bondovky.

Daniel hral britského špióna celú dekádu  - v snímkach Casino Royale, Quantum of Solace, Skyfall a Spectre. Medzi hercami, o ktorých sa hovorí v súvislosti s novým Bondom sú Damian Lewis, Tom Hardy, Henry Cavill, Michael Fassbender či Idris Elba, ktorý by bol prvým černošským Bondom.
 


Prečítajte si aj:
12 vecí, ktoré by ste mali vedieť o novom Bondovi
Boli sme sa pozrieť na miesta, kde sa nakrúcal nový Bond


 

Nový seriál Purity, ktorému sa Craig upísal, sa bude nakrúcať na základe románu Jonathana Franzena. Plánuje sa niekoľko sérií s 20 epizódami v každej. Bude hrať charizmatického Nemca Andreasa Wolfa. Seriál, ktorý produkoval Scott Rudin - ktorý pracoval s Craigom v roku 2011 na filme Muži, ktorí nenávidia ženy - je v strede ponukovej vojny medzi kanálmi Showtime, Netflix, Amazon a FX.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.