Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
26.01.2010, 14:40

Take That a Robbie Williams sa spojili, aby pomohli ľuďom na Haiti

Snaha pomôcť obetiam ničivého zemetrasenia na Haiti priviedla členov britskej formácie Take That a ich bývalého "parťáka", medzičasom úspešného sólového interpreta Robbieho Williamsa k účasti na produkcii spoločného songu. Výťažok z jeho predaja poputuje práve do karibskej ostrovnej krajiny.

Informáciu priniesol londýnsky bulvárny denník The Sun.

Podľa rovnakého zdroja by sa na novej verzii megahitu skupiny R.E.M. Everybody Hurts mali spolupodieľať aj Mariah Carey, Susan Boyle, Rod Stewart, Kylie Minogue, Leona Lewis a James Blunt.

Z informácií denníka nie je zrejmé, či si kedysi rozhašterení členovia Take That a Robbie Williams zaspievajú v songu spoločne alebo osve. S prácou na nahrávke by však mali začať ešte dnes v Los Angeles.

Robbie Williams, ktorý doteraz odolával snahe promotérov i úsiliu svojich exkolegov o oživenie Take That v pôvodnom zložení, nevylučuje, že po vypršaní kontraktu sólového umelca na sklonku tohto alebo na začiatku budúceho roka by sa mohol vrátiť do kedysi tak populárnej chlapčenskej skupiny. Charita však členov Take That spojila už teraz.

Ticketportal.sk