Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
15.04.2020, 09:24 Aktualizované dňa 15.04.2020 o 09:43

Festival Pohoda je zrušený. Pre fanúšikov však majú organizátori prekvapenie

Všetky vstupenky z tohto roka ostávajú v platnosti, povedal organizátor.

Festival Pohoda je zrušený. Pre fanúšikov však majú organizátori prekvapenie
Zdroj: Pohoda

Najznámejší slovenský hudobný festival Pohoda sa tento rok neuskutoční. Dôvodom je pandémia koronavírusu. Oznámil to hlavný organizátor Michal Kaščák. Dodal, že všetky vstupenky z tohto roka ostávajú v platnosti.

"Najlepšia možnosť je, keď si ľudia lístky nechajú na budúci rok. Nemusia nič robiť, lístky sa presúvajú na budúci rok automaticky. Je tu aj možnosť vrátenia peňazí za lístky, o ktoré môžu požiadať," prezradili organizátori v živom vysielaní na Rádiu FM.

Michal Kaščák a Tono Repka, ktorý je PR manažérom festivalu však nehovoria o zrušení festivalu, ale skôr o presunutí na rok 2021.

Vyjadrili sa aj k interpretom, z ktorých podľa ich slov "zatiaľ ani jeden neodriekol účasť". Na budúci rok môžeme počítať s minimálne 21 interpretmi, tvrdia.

Organizátori však majú pre fanúšikov Pohody jedno prekvapenie: "V júli v období Pohody sme pripravili akciu Pohoda in the air. Nebude to klasický prenos, ale skladačka akcií, ktoré by mali prebiehať od štvrtku do nedele. Streamovať budeme akcie iných kapiel, chceme zapojiť aj vizuálne umenie a pridáme mix archívov, vrátane nášho filmu z roku 2019. Treba pripomenúť, že ide o online prenos, ale skôr nejaký spôsob hry. Viac prezradíme 15. mája," odkazujú.