Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
08.04.2020, 15:50

Pohoda 2020: Na správy o zrušení festivalu reaguje riaditeľ Michal Kaščák

Zverejnené informácie o zrušení festivalu považuje za vytrhnuté z kontextu.

Pohoda 2020: Na správy o zrušení festivalu reaguje riaditeľ Michal Kaščák
Zdroj: Pohoda

Napriek tomu, že sa v posledných hodinách šíria na sociálnych sieťach správy o zrušení najväčšieho slovenského festivalu, pravda má v tomto prípade dve strany, čo nám potvrdil aj riaditeľ festivalu Michal Kaščák.

Podľa informácií, ktoré nám poskytol, zrušenie festivalu Pohoda pre rok 2020 isté nie je. "Zatiaľ je naše vyjadrenie, že festival bude a robíme všetko pre to, aby prebehol," povedal pre HN Kaščák a dodal, že zatiaľ ani jeden umelec, ktorý má tento rok účinkovať, svoju účasť neodriekol.

Podľa jeho slov komunikoval aj so všetkými agentmi, takisto ako aj s kolegami z iných festivalov. Zverejnené informácie o zrušení festivalu považuje za vytrhnuté z kontextu.

O definitívnom osude Festivalu Pohoda, ktorý sa má konať 9. - 11. júla tento rok, sa rozhodne budúci týždeň 15. apríla. "Aj v prípade, ak by sa festival tento rok nekonal, hovoríme o presunutí na rok 2021, nie o zrušení," upresňuje Kaščák a dodáva, že v takom prípade by si tí, čo si už lístky kúpili, ponechali (na ďalší rok) alebo by mohli požiadať o vrátenie peňazí.

Ticketportal.sk