Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
13.11.2019, 12:42

Veľký comeback Priateľov na obrazovky? Nový projekt má pokračovať v pôvodnom obsadení

Populárna zostava zo seriálu Priatelia sa pravdepodobne vráti na obrazovky.

Veľký comeback Priateľov na obrazovky? Nový projekt má pokračovať v pôvodnom obsadení
Zdroj: Reuters

Nový projekt, o ktorom informovali portály The Hollywood Reporter a Variety sa pravdepodobne objaví na obrazovkách, a to v pôvodnej zostave zahŕňajúcej hercov: Jennifer Anistonová, Courteney Coxová, Lisa Kudrowová, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer.

Nepôjde však o klasické pokračovanie komediálneho seriálu z rokov 1994 až 2004. Správu priniesol portál BBC, ktorý uvádza, že by malo ísť o desať sérií.

Tie by mali byť vysielané na platforme HBO Max už v apríli budúceho roka.

Šou sa má presunúť na HBO Max z Netflixu, televízia sa však k medializovaným informáciám zatiaľ nevyjadrila. Spoluprácu, ktorú už niekoľkokrát predtým vylúčila samotná producentka Marta Kaufmannová aj herci, naposledy spochybnila jedna z hlavných postáv seriálu Priatelia, Jennifer Anistonová, alias Rachel.

Záznam z rozhovoru si pozrite vo videu: 

Tá v nedávnej šou Ellen DeGeneres priznala, že s kolegami na niečom pracujú. "Či to bude pokračovanie? To nie. Boli by sme radi, keby sa niečo urobilo, ale sami zatiaľ nevieme, čo by to malo byť. Takže niečo skúšame, na niečom pracujeme," povedala.

Keď sa moderátorka z herečky snažila dostať nejaké podrobnosti, tá zahmlievala, no nakoniec nevylúčila, že by to mohol ísť o film. "Ešte neviem! Nechcem ľudí zavádzať," dodala.

Anistonová, ktorá si len nedávno založila profil na Instagrame, sa v súkromí najčastejšie vída s kolegyňou a kamarátkou Courteney Coxovou, alias Monicou, jej dcére Coco je dokonca krstnou mamou. Na ich stretnutiach však často nechýba ani seriálová Phoebe - Lisa Kudrowová.

Prvým príspevkom Anistonovej na Instagrame bola celá zostava Priateľov aj s Mattom LeBlancom, Davidom Schwimmerom a Matthewom Perrym, teda Joeym, Rossom a Chandlerom.

"Bolo to preto, že si chýbame a náhodou sme všetci boli na rovnakom mieste," vyjadrila sa vtedy Anistonová.

Ticketportal.sk