Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
25.10.2019, 12:41

Recenzia: Je najvyšší čas, aby skupina Elán skončila

  • Je to síce trochu lacný titulok, ale čo už.. Elán, hlavne teda jeho líder Jožo Ráž, si o podobný "bulvárny" prístup priam žiada.
  • Čím slabšie sú ich albumy, tým chvastavejšie sa prejavujú v rozhovoroch.
Recenzia: Je najvyšší čas, aby skupina Elán skončila
Zdroj: Zdeněk Němec, MAFRA

Ťažko povedať, nakoľko možno brať vážne tvorbu kapely, na ktorej čele stojí človek, z ktorého v rozhovoroch z poslednej doby padajú slová a vety, nad ktorými možno prinajmenšom neveriacky krútiť hlavou.

Ponechajme bokom politiku, o tú teraz nejde, hoci sa Jožo Ráž v tomto ohľade už niekoľkokrát vyjavil veľmi kontroverzne. Ale čo hudba?

Žiadnu nepočúvam, neznášam ju. Neviem na nič hrať, necvičím. Jedným dychom potom pán Ráž dodá, že Elán je samozrejme najlepšia skupina vo vesmíre, dokázala to, čo žiadna iná, má na konte tristo (!) hitov a stále je na vrchole.

Nenechajte sa obmedzovať

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk