Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
03.07.2019, 00:00

Ako prísť o podiel v Appli za 800 dolárov? Pozrite si miliónové prešľapy, ktoré sa zapísali do dejín zlých rozhodnutí

Od dizajnu až po technológie: Za niektorými z najdrahších omylov histórie stáli mnohokrát len nešťastné rozhodnutia.

Ako prísť o podiel v Appli za 800 dolárov? Pozrite si miliónové prešľapy, ktoré sa zapísali do dejín zlých rozhodnutí
Zdroj: Reuters

Ako sa hovorí, chyby robíme všetci. Niektoré sú však väčšie, a to natoľko, že pri nich môžeme pokojne hovoriť o miliónoch, zničenej povesti, premárnených šanciach a hanbe, ktorá sa zapíše do dejín.

Prehľad najväčších prešľapov histórie priniesol portál Reader´s Digest, pozrite si výber tých, na ktoré sa nezabúda:

Miliónová chyba Warner Bross

Z oblasti kultúry a filmu máme k dispozícii mnohé prípady omylov, ktoré sa stali chronicky známymi. Posledným prípadom bola chyba, ktorú si v úspešnom seriály Hra o tróny všimli fanúšikovia, keď sa v jednej zo scén nedopatrením objavila šálka s kávou, o ktorej si dokonca mnohí mysleli, že pochádza zo Starbucksu.

Avšak neslávne známym – najmä pre spoločnosť Warner Bross - bol prípad, ktorý sa stal pri nakrúcaní filmu Justice League v lete 2017. Tvorcovia v snímke zhromaždili všetkých hrdinov z Justice League, vrátane Supermana, ktorého hral vtedy Henry Cavill.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.