Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
27.04.2019, 00:00

"Koncerty už nepotrebujem." Rytmus prezradil, ako vyjednáva o peniazoch a kam investuje

Patrik Rytmus Vrbovský sa predstavil na diskusii HNInspire. Pozrite si najzaujímavejšie momenty.

"Nenechám si zobrať to, čo mám rád." Jeden z najznámejších slovenských raperov Patrik Rytmus Vrbovský začal týmito slovami diskusiu HNInspire, ktorú organizovali Hospodárske noviny a moderoval ju redaktor Matej Duman.

Rytmus v úvode vysvetľoval, ako začínal od nuly. "Nevedel som čo bude, či sa môžem uchytiť. A ako 12-ročný chlapec nad tým ani nerozmýšľate, či na niečom zarobíte veľa peňazí."

Priznáva, že finančnú kariéru začal riešiť až vtedy, keď si uvedomil, že je v sále až tisíc fanúšikov. Dnes už patrí Rytmus nielen medzi úspešných raperov, ale aj podnikateľov.

V diskusiu priznal, že najviac zarába na sociálnych sieťach. "Koncerty už vlastne ani nepotrebujem."

Tvrdí, že na rokovaniach o spolupráci, je dôležité, akú máte sledovanosť na sociálnych sieťach. "Ja poviem sumu, ktorá je vyššia, a keď mi toľko nedajú, tak vedia, že mne to nevadí, pretože zarobím na niečom inom." Rytmus prezradil aj to, do čoho najviac investuje. "Do nehnuteľností určite." 

Vedel by si predstaviť, že by raz s hudbou nadobro skončil? Nevedel. "To ma totálne napĺňa. Beriem to ako dar od boha, ktorý si zveľaďujem, na ktorom makám. Vykašlať sa na to mi príde ako hriech."

HNInspire
Zdroj: HN

Ticketportal.sk