Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
24.04.2019, 10:27

Na Avengers: Endgame vás nepripraví nič. Pozrite si prvé reakcie na filmový míľnik Marvelu

  • "Predstavte si tú najlepšiu možnú podobu Avengers: Endgame a tento film ju aj tak pokorí."
  • Prvé reakcie na nový film Avengers vyzdvihujú vyrovnaný mix akcie a emotívnych momentov.
  • "Ak je predchádzajúca Infinity War svalmi, tak Endgame je mozog," znela jedna z reakcií.
Na Avengers: Endgame vás nepripraví nič. Pozrite si prvé reakcie na filmový míľnik Marvelu
Zdroj: Saturn / Avengers: Endgame

Diváci sa zhodujú na tom, že miminálne raz ich v kinosále premohli slzy. Snímka Avengers: Endgame sa v slovenských kinách začne premietať od štvrtka 25. apríla.

Na očakávaný film je stále uvalené recenzné embargo, prví diváci však svoje prvé dojmy začínajú zverejňovať na sociálnych sieťach. Diváci, ktorí boli schopní zvládnuť viac ako tri hodiny filmu (183 minút), Avengers náležite odmenili. Aspoň podľa prvých reakcií, uvádzajú Lidovky.cz.

Vo videu si pozrite trailer aj v českom dabingu:

"Avengers: Endgame je ohromujúci, úžasný film. Nikdy som nič podobné nevidel. Tento film je všetkým, čím som chcel, aby bol. Úžasné," napísal na svoj Twitter Brandon Davis. "Keď som sledoval nových Avengers, hlasno som sa smial, hlasno tlieskal a usedavo plakal. Ten film prekonal všetky moje očakávania a je skvelým vyústením celého filmového univerza od Marvelu," dodal.

"Snímka Avengers: Endgame je majstrovský epos. Naozajstné vyvrcholenie všetkých 22 filmov marvelovského univerza, ktoré nielen uzavrie celý príbeh, ale ďalej na ňom stavia. Dozviete sa v ňom súvislosti zo všetkých ostatných filmov, ktoré mu predchádzali. Ak je predchádzajúca Infinity War svalmi, tak Endgame je mozog. A ten koniec! Páni!" - opísal svoje dojmy Erik Davis, editor webového magazínu Fandango.

Jazda plná emócií

"Predstavte si tú najlepšiu možnú podobu Avengers: Endgame a tento film ju aj tak pokorí. Plakal som päťkrát až šesťkrát. Je to ten najemotívnejší a najepickejší film celého filmového univerza Marvelu," zhrnul Peter Sciretta, recenzent portálu Slash Films.

"Práve som videla Avengers: Endgame a na túto jazdu fakt nie ste pripravení aj napriek predošlému teoretizovaniu. Veľa som plakala, gestikulovala rukami a kričala z plných pľúc. Je to úžasné," neskrývala nadšenie Beatrice Verhoevenová, recenzentka webu The Wrap.

Všetci plakali

"Film Avengers: Endgame je naplnený komiksovou úžasnosťou do takej miery, že na jeho príchod nemusíte byť pripravení! Skvelý mix akcie, emócií a humoru vo filme, v ktorom sa celý čas hrá o veľa. Je to skutočný míľnik v blockbusterovskej filmárčine," myslí si Dennis Tzeng z portálu Collider.

"V celej sále nebolo pri záverečných titulkoch jedno suché oko," zhrnul Ramin Setoodeh z webu Variety.