Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
16.04.2019, 10:41

"Hlava štátu, väzenkyňa, matka, prostitútka, svätica": Madonna predstavuje nový album Madame X

Presný dátum vydania nie je bezprostredne známy.

"Hlava štátu, väzenkyňa, matka, prostitútka, svätica": Madonna predstavuje nový album Madame X
Zdroj: Reuters

Americká popová speváčka Madonna oznámila na sociálnej sieti Instagram názov svojho nového štúdiového albumu. Jej na tento rok avizovaná 14. radová platňa bude mať názov "Madame X" a prvý singel z nej vyjde v stredu. Pieseň "Medellín" je duetom s kolumbijským spevákom Malumom. Informovala o tom v utorok tlačová agentúra DPA.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Welcome to the World of Madame ❌. ..................... @nunoxico @stevenkleinstudio

Príspevok, ktorý zdieľa Madonna (@madonna),

Predchádzajúci album 60-ročnej Madonny, hudobnými kritikmi pozitívne prijatý "Rebel Heart", vyšiel v roku 2015. Speváčka zároveň zverejnila krátke propagačné video, v ktorom hovorí: "Madame X je tajná agentka, ktorá cestuje po svete, mení svoju identitu, bojuje za slobodu, prináša svetlo do temných miest."

Jeho audio verziu si vypočujte vo videu:

Madonna následne prezrádza, že Madame X je jej nové umelecké alter ego: "Tanečníčka, profesorka, hlava štátu, gazdiná, jazdkyňa, väzenkyňa, študentka, matka, dieťa, učiteľka, mníška, kabaretná speváčka, svätica, prostitútka a špiónka v dome lásky." Presný dátum vydania nového albumu však nebol bezprostredne známy.

Madonna nedávno zároveň oznámila, že vystúpi v májovom finále Pesničkovej súťaže Eurovízie v izraelskom Tel Avive, kde zaspieva jeden zo svojich známych hitov a jednu skladbu z pripravovaného štúdiového albumu. Umelkyňa za vystúpenie, ktorého súčasťou budú desiatky tanečníkov, dostane honorár 1,5 milióna dolárov.

Ticketportal.sk