Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
04.12.2018, 10:57

Mladí autori bestselleru burcujú mladých aj naďalej. Ich novú knihu podporil aj Sajfa

  • Knihu pokrstili bratia Juraja a Andreja a udalosť podporil aj Sajfa.
  • Ich predošlé knižné dielo sa u nás stalo bestsellerom a vyšlo aj v anglickom jazyku. 
Mladí autori bestselleru burcujú mladých aj naďalej. Ich novú knihu podporil aj Sajfa
Zdroj: DIVYDMedia

Na Slovensku nebýva zvykom, že mladí ľudia už od strednej školy podnikajú. Mladí autori ale študovali v zahraničí a po ukončení sa vrátili na Slovensko, kde napísali knihu Hlava 20.

Tá sa stala sa bestsellerom, v ktorom dvaja šikovní mladíci burcujú mladých s knihou pod názvom  Hlava 21: Začni dnes!

Fotografie z krstu novej knihy si pozrite v galérii:

​Juraj Gago (22) a Andrej Krúpa (24) vydali pred dvomi rokmi svoju prvú motivačnú knihu s názvom Hlava 20. Kniha obsahovala 20 myšlienok určených pre mladých ľudí.

Niesla odkaz, aby mladí išli za svojimi snami, vzdelávali sa, cestovali, ale aby nezabudli, kde je ich domov a urobili Slovensko lepším.

Hlava 20 zaujala verejnosť prirodzeným mladíckym jazykom či interaktivitou s čitateľom. Knihu podporili aj viaceré známe osobnosti - Andrej Kiska, Peter Sagan, Sajfa, Majk Spirit, Mária Čírová, Matej Tóth, Vlado Kobielsky, Lukáš Latinák. Stala sa u nás bestsellerom a vyšla aj v anglickom jazyku.

Slováci nadviazali na svoj úspech jedinečným projektom

Po nečakanom úspechu s prvou knihou založili Juraj s Andrejom podnikateľský inkubátor pre mladých Perry Talents. Ide o projekt, na Slovensku jedinečný svojho druhu, ktorý dáva začínajúcim podnikateľom možnosť obklopiť sa v coworkingovom priestore v centre Bratislavy lektormi a mentormi, ktorí ich posúvajú ďalej.

Práve po založení inkubátora pocítili mladí autori potrebu napísať ďalšiu knihu. Hlava 21: Začni dnes! dáva ich rovesníkom konkrétne rady, ako začať podnikať alebo robiť to, čo v živote chcú na základe ich vlastných úspechov i pádov v podnikaní.

“Čas sa kráti, je to iba o tom, kedy sa mladý človek rozhodne a premení sny na realitu, nie len premýšľať o tom, ale aj robiť,” vysvetľuje Andrej Krúpa.

Knihu podporil aj Sajfa

Knihu pokrstili bratia Juraja a Andreja a udalosť podporil aj Sajfa. “Chceme, aby kniha vzbudila u mladých túžbu po aktivite, aby prinášali nové nápady, inovácie a reálne pomohli posunúť Slovensko dopredu,” dodáva Juraj Gago.

Knižka obsahuje súbor 21 myšlienok, je o podnikaní, disciplíne a práci, ktorá dáva zmysel. Knihu Hlava 21 dostanete v kníhkupectvách už začiatkom decembra.

Ticketportal.sk