Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
15.09.2018, 16:08

Najhorúcejšie novinky očakávanej série Teórie veľkého tresku: Kto sa vráti na obrazovky?

Pripravovaná séria je naplánovaná na 24. septembra.

Najhorúcejšie novinky očakávanej série Teórie veľkého tresku: Kto sa vráti na obrazovky?

"Je to pravda, Wyatt sa vracia, aj keď len na okamih," potvrdil Carradine pre TVLine. "Teória veľkého tresku hlboko zmenila životy všetkých hercov, ktorí v nej účinkujú, napriek tomu sú stále skvelí," dodal s tým, že seriál naďalej vykazuje "zmysel pre rodinu", píše iDnes.cz.

Keith Carradine sa v kronike spolužitia teoretických fyzikov a ich prakticky založených partneriek objavil prvýkrát vo štvrtej sérii, kedy jeho dcéra požiadala suseda Leonarda, aby pri oteckovej návšteve predstieral, že je jej dôverný priateľ.

Pozrite si ukážku najnovšej série, ktorá mieri na obrazovky 24. septembra:

Naposledy potom Carradine hral v desiatej sérii, v opakovanej svadobnej epizóde Penny a Leonarda. Úvodný diel zo záverečných dvadsiatich štyroch sľubuje fanúšikom seriálu, že "Sheldon s Amy trávia medové týždne v New Yorku, zatiaľ čo Leonard s Penny zistia, že sa začínajú nebezpečne podobať Amyiným rodičom".

A ich indický kamarát po napadnutí slávneho astrofyzika rozpúta vojnu na Twitteri. Carradine sa preslávil najmä vo westernoch, teraz nakrúca aj seriály ako Dexter, Myšlienky zločinca, Fargo alebo Madam Secretary. Tento rok dokončil projekt Old Man and the Gun, posledný film s hereckou účasťou Roberta Redforda.

Ticketportal.sk