Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
21.06.2018, 00:01

Pohoda 2018: Pozrite si program tohtoročného festivalu aj očakávaných headlinerov

Termín dlhoočakávaného festivalu sa blíži a organizátori zverejnili line-up s programom Pohody na rok 2018.

Pohoda 2018: Pozrite si program tohtoročného festivalu aj očakávaných headlinerov
Zdroj: Pohoda

Pozrite si prehľad známych hudobných formácií deň po dni.

Štvrtok

The Chemical Brothers, 00:00, URPINER STAGE
Ziggy Marley, 21:00, URPINER STAGE
Billy Barman a dievčatá zo SĽUK-u, 20:00, ORANGE STAGE

Pripomeňte si aj rozhovor s s muzikantom a organizátorom kultúrnych podujatí Michalom Kaščákom.

Piatok

Jamie Cullum, 21:00, URPINER STAGE
St. Vincent, 23:00, URPINER STAGE
Glass Animals, 19:00, URPINER STAGE
Danny Brown, 22:00, ARÉNA SLOVENSKEJ SPORITEĽNE
SOJA, 00:00, ORANGE STAGE

Jessie Ware, 20:00, ORANGE STAGE
Aurora, 20:00, ARÉNA SLOVENSKEJ SPORITEĽNE
Ride, 21:00, BUDIŠ STAGE
Blossoms, 17:00, URPINER STAGE
BADBADNOTGOOD, 23:00, BUDIŠ STAGE
Fink, 22:00, ORANGE STAGE
El Gusto, 18:00, ORANGE STAGE
Helena Hauff, 00:00, ARÉNA SLOVENSKEJ SPORITEĽNE
Knower, 19:00, BUDIŠ STAGE
Riot Days by Pussy Riot Theatre, 01:00, BUDIŠ STAGE
Confidence Man, 18:00, ARÉNA SLOVENSKEJ SPORITEĽNE
Scouting for Girls, 15:00, URPINER STAGE
Yasmine Hamdan, 00:00, NAY TANEČNÝ DOM
Jan P. Muchow & The Antagonists, 23:00, MAZAGRANDE STAGE
Midi Lidi, 16:00, ARÉNA SLOVENSKEJ SPORITEĽNE
Byetone, 22:00, POHODA KLUB
Daniel Brandt and Eternal Something, 22:00, EURÓPA STAGE
Diego, 14:00, ORANGE STAGE
Coals, 16:00, POHODA KLUB
Longital, 17:00, BUDIŠ STAGE
Noisecut a Nora Ibsenová, 21:00, MAZAGRANDE STAGE
Donny Benét, 20:00, EURÓPA STAGE
Rebel Babel, 13:00, URPINER STAGE
Mitch & Mitch, 16:00, ORANGE STAGE

Sobota

LP, 23:00, URPINER STAGE
Rodriguez, 21:00, URPINER STAGE
GusGus, 00:00, ORANGE STAGE
Little Dragon, 19:00, URPINER STAGE
Kronos Quartet, 23:00, BUDIŠ STAGE
Everything Everything, 17:00, URPINER STAGE
Jana Kirschner Komorne, 23:00, MAZAGRANDE STAGE
Charlie Winston, 18:00, ORANGE STAGE
Československá filharmónia, 13:00, URPINER STAGE
La Femme, 20:00, ORANGE STAGE
Calexico, 22:00, ORANGE STAGE
B-Complex + Vladimír 518, 02:30, ARÉNA SLOVENSKEJ SPORITEĽNE
Trosky, 22:00, ARÉNA SLOVENSKEJ SPORITEĽNE