Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
07.04.2018, 07:00

Kam vyraziť pred prázdninami? V Bratislave sa chystá jedna z najväčších detských akcií

Detský festival ponúkne program nielen pre deti.

Kam vyraziť pred prázdninami? V Bratislave sa chystá jedna z najväčších detských akcií
Zdroj: Festik

V rámci programu vystúpi Spievankovo, Paci Pac, Miro Jaroš, Smejko a Tanculienka, ale aj Divadlo Haaf, Šašo Fifo, či tanečná show La Portella na otvorenom priestranstve v areáli Incheba Evency Parku v Bratislave už 26. a 27. mája 2018. Vyblázniť sa môžu na kolotočoch, nafukovacích atrakciách, bungee trampolínach, elektroautíčkach a ďalších atrakciách.

Podujatie je vlastne moderný zelený festival 21.-ho storočia, ktorý ponúkne aj edukačné aktivity od najmenších po najstarších. Súčasťou budú aj workshopy zamerané na vzdelávanie a vývoj motoriky detí, semináre o triedení odpadu a kompostovaní, čitáreň, vynikajúce zdravé jedlo a mnoho ďalšieho.

Zdroj: Festik

​O necelé dva mesiace bude v Bratislave festival a organizátori už zverejnili celý hudobný program. „Keďže ľudia sa dožadovali zverejnenia vystúpení interpretov po jednotlivých dňoch, uverejňujeme hlavný hudobný program, v rámci ktorého vystúpia najznámejší interpreti tvoriaci pre deti. Pripravujeme však aj ďalšie pódium s rôznymi zábavnými aj náučnými vystúpeniami, bohatý sprievodný program s množstvom atrakcií, kreatívne zóny, nákupnú zónu, gastro zónu a podobne. Detaily budeme uverejňovať a aktualizovať postupne, keďže program sa nám neustále dopĺňa o nové zaujímavé aktivity v rozsiahlom areáli zábavy,“ vraví ambasádorka festivalu Katarína Šebestová z organizátorskej agentúry Evency.

Sievankovo, Miro Jaroš, Smejko a Tanculienka, Paci Pac, Baby Band, Hanička a Murko, ale aj Divadlo Haaf, Šašo Fifo, tanečná show La Portella, či trenažér pre odrážadlá, starším ponúkne festival bungee trampolíny alebo elektroautíčka.

„Mysleli sme, samozrejme, aj na rodičov. Nielenže tam budeme mať prebaľovaciu zónu, aj v programe si prídu na svoje. Zaujímavý bude napríklad workshop o vzdelávaní a vývoji motoriky detí, ale tiež beseda s logopedičkou, či rozhovory s odborníkmi o dôležitosti čítania. A kdeže sme „zelený“ festival, nebudú chýbať ani semináre o triedení odpadu a kompostovaní,“ dodáva Katarína Šebestová.