Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
27.01.2018, 11:00

Hviezdna Meryl Streepová sa vracia do televízie. Bude hrať v seriáli HBO

Jeden z najvýraznejších hlasov hnutia #MeToo posilní úspešný seriál.

Hviezdna Meryl Streepová sa vracia do televízie. Bude hrať v seriáli HBO
Zdroj: REUTERS/Lucy Nicholson

Konkrétne, pôjde o Little Big Lies (v českom preklade HBO Sedmilhářky), píše portál Lidovky.cz. Tento článok obsahuje prezradenie časti deje prvej série. 

Podľa informácií magazínu Deadline stvárni Meryl Streepová starostlivú Mary Loise Wrightovú, matku Perryho z prvej série (Alexander Skarsgard).  Momentálne sa zaujíma hlavne o svoje vnúčatá a jednu záhadnú smrť v rodine.

Ak sa samozrejme, zámerne spôsobený pád zo schodov vôbec dá nazvať záhadnou smrťou. Mary sa musí spojiť s detektívom  Quinlanom (Merrin Dungley), pretože Monterey, kedysi pokojné mestečko, ukazuje svoju odvrátenú tvár.

Oscarová herečka doplní hviezdne obsadenie seriálu. Vďaka jej novej postave sa dá očakávať, že si nájde príležitosť o poháda sa s Celeste, ktorú hrá Nicole Kidmanová. Už len kvôli tejto hádke dvoch vynikajúcich herečiek sa určite oplatí počkať si na novú sériu.

 

Komediálno-dramatický seriál Little Big Lies vznikol podľa bestselleru Liane Mariartyovej. Okamžite si získal u divákov veľký úspech. Prvá séria si odniesla štyri Zlaté glóbusy a tri televízne ceny Emmy.

Seriál režíroval Jean-Marc Vallé (Divočina, Klub Posledná nádej) a scenár napísal David E. Kelley (Wonder Woman, Medzi životom a smrťou).  Zatiaľ nie je isté, či sa obidvaja vrátia aj do novej série. Podľa magazínu The Hollywood Reporter si na novú sériu musia fanúšikovia počkať až do roku 2019.

Ticketportal.sk