23.11.2017, 10:30

Bývalá hviezda skupiny Backstreet Boys poprela obvinenie zo znásilnenia

Schumanová tvrdí, že sa pokúšala odmietnuť jeho návrhy: "Povedala som mu, že som panna a že nechcem mať sex."

Bývalá hviezda skupiny Backstreet Boys poprela obvinenie zo znásilnenia
Zdroj: AP

Nick Carter, bývalý spevák americkej skupiny Backstreet Boys, poprel obvinenie zo znásilnenia, ktoré vyslovila voči nemu Melissa Schumanová, bývalá členka popovej hudobnej skupiny Dream.

"Z Schumanovej obvinení som šokovaný a zarmútený," vyhlásil v stredu Carter podľa agentúry DPA. Bývalá členka hudobnej skupiny Dream v blogu uviedla, že ju ako 18-ročnú vtedy 22-ročný Carter znásilnil.

Stalo sa to údajne v jeho apartmáne v kalifornskej Santa Monice v čase, keď spolu nakrúcali film. "Kým sme boli spolu, Melissa mi nikdy nepovedala, že by niečo z toho, čo sme spolu robili, bolo nedobrovoľné," vyjadril sa teraz 37-ročný bývalý spevák Backstreet Boys.

Carter a Schumanová po údajnom incidente spolu vystupovali a nahrali pieseň. Schumanová tvrdí, že sa pokúšala odmietnuť jeho návrhy: "Povedala som mu, že som panna a že nechcem mať sex."

Schumanová rozbiehala kariéru za pomoci Seana Combsa, známeho ako Diddy. Ten skupinu Dream založil pod jeho značkou Bad Boy Records.

Americká popová skupina Dream mala v rokoch 1998-2003 niekoľko úspešných singlov vrátane piesne "He loves you not". Jej pokus o comeback v roku 2015 bol však neúspešný.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.