09.11.2017, 13:34

Spaceyho vystrihnú z nového filmu Všetky prachy sveta. Je to ďalší trest za sexuálne škandály

Hollywoodska hviezda Kevin Spacey už nie je súčasťou filmu režiséra Ridleyho Scotta.

Spaceyho vystrihnú z nového filmu Všetky prachy sveta.  Je to ďalší trest za sexuálne škandály
Zdroj: Reuters

Po zverejnení informácií o sexuálnom obťažovaní ho zo všetkých scén vystrihnú. Nahradí ho kanadský herec Christopher Plummer. 

Thriller  Všetky prachy sveta (All the Money in the World) sa má dostať do kín v  USA už 22. decembra. Produkcia momentálne pripravuje nové nakrúcanie.

Rozhodnutie padlo na základe viacerých obvinení z homosexuálneho obťažovania zo strany herca. Film mal mať pôvodne premiéru 16. novembra na festivale Amerického filmového inštitútu (AFI).

Snímka je založená na skutočných udalostiach okolo únosu Johna Paula Gettyho III., vnuka magnáta Johna Paula Gettyho, a následných snahách o jeho záchranu. Spoločnosť Netflix minulý týždeň oznámila, že prerušila pracovné vzťahy so Spaceym, ktorý účinkoval v jej politickom seriáli Dom z kariet (House of Cards).

Spacey (58) bol nominovaný na cenu Emmy za všetkých päť sérií tohto seriálu, nikdy ju však nezískal. Dvojnásobný držiteľ Oscara si kritiku vyslúžil tým, že do vyhlásenia súvisiaceho s obvineniami zo sexuálneho obťažovania pridal aj priznanie, že je bisexuál, no v poslednom čase sa rozhodol, že bude žiť ako gej.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.