Už bez kolapsu. A zabrali aj lídri z NHL

17.05.2019, 18:53
Napriek jednoznačnému výsledku a exhibičnému výkonu v tretej tretine, prišlo aj v tomto stretnutí k výpadku.

Slovenskí hokejisti splnili úlohu favorita a presne po týždni zaznamenali na majstrovstvách sveta druhé víťazstvo.

Napriek jednoznačnému výsledku a exhibičnému výkonu v tretej tretine, prišlo aj v tomto stretnutí k výpadku. Prišiel v závere druhej tretiny, keď súper v priebehu necelých troch minút zdramatizoval dvoma gólmi dovtedy jednoznačný duel.

​Po chybe Andreja Seke...

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.
01 - Modified: 2024-05-03 18:49:28 - Feat.: - Title: Úvod vyzeral famózne, potom prišlo poľavenie. Slováci si však bez problémov poradili s Poľskom 02 - Modified: 2024-05-02 11:26:04 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Dobré správy. Fehérváry posilní Slovensko, k tímu sa pripojí v pondelok 03 - Modified: 2024-04-30 14:43:42 - Feat.: - Title: Slovenskí hokejisti do 18 rokov suverénne porazili Nórov 11:1, postupujú do štvrťfinále 04 - Modified: 2024-04-29 12:38:42 - Feat.: - Title: Odborník hodnotí možnú repre posilu Fehérváryho: Má dobrý odhad aj kvalitné vyvážanie puku. Skrátka kvalita 05 - Modified: 2024-04-29 12:39:19 - Feat.: - Title: Daňo prihral na posledný gól sezóny. Třinec otočil finalovú sériu a oslavuje šiesty titul
menuLevel = 1, menuRoute = komentare, menuAlias = komentare, menuRouteLevel0 = komentare, homepage = false
03. máj 2024 23:59