Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
10.07.2017, 16:20

Jazz a káva v írskom štýle. Podnik, ktorý vás prenesie do 60-tych rokov

Nemusíte cestovať ďaleko, aby ste si vychutnali svoju šálku kávy v írskom štýle. Podnik Dublin Cafe, ktorý sa nachádza na Hlavnej ulici v Prešove, vás navyše prenesie späť v čase do 60-tych rokov.

Jazz a káva v írskom štýle. Podnik, ktorý vás prenesie do 60-tych rokov
Zdroj: Kávičkári.sk/Ondrej Bobek

Hudobné štýly ako jazz, swing, či pravidelné večerné vystúpenia túto atmosféru len umocňujú, píše stránka Kávičkári.

Stačí zísť z hlavného námestia do romantickej malej uličky. Už z diaľky vás upúta najmä terasa, ktorá je v lete ešte krajšia, a to vďaka všadeprítomnej zeleni.

​V horúcom lete pripomína oázu pokoja a chladu. Zelená vládne aj interiéru. Nájdete ju na sedačkách, zemi, ale aj originálnych tapetách. Niet preto divu, že sem Prešovčania zavítajú už od skorého rána vychutnať si svoje obľúbené espresso, či cappuccino. Baristi im pripravia kávu s vysokou profesionalitou a úsmevom.

Na kvalitu  tu dozerá známe meno slovenskej baristickej scény, Tomáš Callo. Do kávy a jej tajomstiev stihol zaučiť aj svoju priateľku Anku. Spoločne sa venujú tejto vášni a káve prispôsobili aj svoje cesty. Do Prešova a do  Dublin Cafe prinášajú vždy dávku inovácie.

Dublin Cafe je podnik, v ktorom sa cítite výnimočne, a predsa pohodlne ako doma. Aj preto si ho zamilovali všetky vekové kategórie, ktoré ho s obľubou vyhľadávajú. Ako správny írsky podnik, Dublin Cafe ponúka na výber obrovské množstvo whiskey, ktorú vám šikovní barmani namiešajú aj  do kávy. Ich najväčšou špecialitou je samozrejme írska káva.

Vyšlo v spolupráci s:

Zdroj: kavickari.sk

Ticketportal.sk