Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
22.05.2017, 18:10

Toto sú kaviarne, kde vás privítajú aj so štvronohým miláčikom

Zoberte so sebou svojich psov, lebo aj váš najlepší priateľ si zaslúži vašu spoločnosť pri šálke kávy, chutnom koláčiku, alebo famóznej zmrzline.

Toto sú kaviarne, kde vás privítajú aj so štvronohým miláčikom
Zdroj: Ondrej Bobek/Kávičkári.sk

Prinášame kaviarne z celého Slovenska, kde vás privítajú aj so štvornohými kamošmi, uvádzajú Kávičkári.

Urban Coffee, Bratislava

V blízkosti centra mesta, v novom obytnom komplexe Panorama City pri rieke Dunaj, našla svoje miesto nová kaviareň. URBAN Coffee pre zanietených kávičkárov už je známym pojmom. V Bratislave bola jednou z prvých kaviarní s pražičkou, integrovanou priamo v miestnosti, a to dokonca biznisovom centre BBC plus.

Zdroj: Ondrej Bobek

​Aj novinka medzi kaviarňami v hlavnom meste disponuje elegantnou pražičkou priamo v prevádzke a zvyšuje tým atraktivitu samotného miesta. Myslia i na vášho psíka. Prevádzka je dog friendly a vášho štvornohého kamoša tu vždy počká miska s vodou. Dokonca má aj svoj vlastný kútik- rovno pod schodami.

Cafe Cafe, Prievidza

Kaviareň Cafe Cafe nájdete v Prievidzi mimo rušného centra, blízko sídliska, na ulici plnej rodinných domov, kam tradiční kávičkári zdanlivo ťažko zablúdia. Toto miesto však búra predsudky a prekonáva naše očakávania, keď ho nájdeme plné života.

Dobrou správou pre nás bolo, že nás v Cafe Cafe veselo privítali aj s naším kávičkárom – mopsom Jimmym, ktorého sme zobrali na výlet. Milá Adriana mu hneď pripravila krásnu misku s vodou a čašníčka ho zabávala, aj keď sa zatúlal k nej ku baru.

Zdroj: Ondrej Bobek/Kávičkári.sk

Dáte si teda ešte jedno espresso Musetti či výberovú kávu od 9 Grams Coffee, dojete domácu tortu, ktorá pohladí všetky vaše zmysly a potom si možno dáte ešte jednu, lebo by to bol hriech neochutnať a váš psí kamarát si tieto chvíle vychutná spolu s vami.

Gio Caffe – Gelato Italiano, Nitra

Vynovené „Gio“, ako mu Nitrania po domácky hovoria, prešlo výraznou rekonštrukciou. My sme samozrejme pri tomto vynovení nemohli chýbať a spolu so slnečnými lúčmi sme si vychutnali aj našu obľúbenú zmrzlinu. Ak však chcete zobrať so sebou svojho verného kamaráta, určite tak urobte.

Zdroj: Ondrej Bobek

Vychutnáte si šálku lahodnej kávy a čerstvý koláčik a on/ ona vám budú robiť spoločnosť. V Gio váš „chlpáč“ nájde štýlovú misku s vodou a milé pohladenie. Psíky si dokážu urobiť pohodlie takmer kdekoľvek, každá extra starostlivosť nám však spraví nesmiernu radosť. V Gio Caffee o tom vedia.

Kávičkovanie s verným priateľom je tá najlepšia terapia. Ak má váš priateľ 4 labky, srsť a chcete s ním navštíviť miesta, kde si vychutnáte lahodnú kávu, pekné prostredie a famózne občerstvenie. Zoberte ho so sebou a zdieľajte pôžitky spoločne. Veď život je len jeden a psí kamarát si zaslúži socializáciu a oddych kde bude cítiť lásku a pohodlie a vy tiež.

Vyšlo v spolupráci s:

Zdroj: kavickari.sk

Ticketportal.sk