Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
29.03.2016, 17:51

Bratislava má novú kaviareň. Na najdôležitejšom dopravnom mieste

Bratislava má novú kaviareň. Na najdôležitejšom dopravnom mieste
Zdroj: Ondrej Bobek

Jedna z najdôležitejších dopravných tepien hlavného mesta, taká je Bajkalská ulica v Bratislave. Nestretávajú sa tu len všetky druhy dopravných prostriedkov, ale najnovšie aj milovníci kávy. Prečítajte si ďalší tip na zaujímavý podnik v spolupráci s portálom kávičkári.sk.

Miesto je veľmi strategické – hneď za autobusovou zastávkou. A veselo šteklí nosy cestujúcim lahodnou vôňou. Spájanie konceptov, tak moderné poslednú dobu, teraz dostalo ďalší rozmer. Coffeein, slovenskú kávu praženú na Slovensku od roku 2011, ste mohli už nejaký ten čas nájsť v blízkej Animus cafe. Teraz však obe značky prepojili svoje sily, aby svojím zákazníkom dopriali ten pravý kávový pôžitok v príjemnom a útulnom prostredí. Tam, kde posedenia a debaty s priateľmi nemajú konca kraja, kde vládne priateľská atmosféra a každou návštevou získate nové poznatky nielen o káve.

Značka Coffeein od Petra Szabá tu ponúka široký výber čerstvo upraženej kávy prostredníctvom svojho odberného miesta. Spojila  dušu už zabehnutej kaviarne so svojim produktom. Majitelia Animusu svojím zákazníkom pripravia ich obľúbenú kávu a klienti si ju zas následne môžu vložiť do virtuálneho košíka – alebo aj toho naozajstného. V novej prevádzke dominujú odtiene hnedej až mocca farby a na dverách si nemožno nevšimnúť anglický nápis „Grow from the inside“.Interiér je doplnený veľkým gaučom ideálnym na posedenia s priateľmi a stoličkami z tmavohnedého dreva. V pozadí hrá prijemná a moderna hudba a na stole je položený nepečený koláčik vyrobený šikovnými rukami majiteľky kaviarne Animus. Pohodlne sa usaďte, vypnite svoj mobilný telefón, doprajte si chvíľu pre seba a svojich blízkych či už vo forme debaty alebo si zahrajte svoju obľúbenú spoločenskú hru. K dispozícií sú aj knihy nielen o káve, ale aj o zaujímavostiach z rôznych oblastí života.

Ak sa ponáhľate do ruchu nášho malého veľkomesta, máte k dispozícií pohodlný servis „ To Go“ a k tomu vám „pribalia“ veľa pozitívnej energie. Majitelia kaviarne sa snažia o priateľské vzťahy so zákazníkmi, tak ako si ich budujú so svojimi dodávateľmi kávy, čajov, čokolády a vína. Základom je pôvod jednotlivého sortimentu, ktorý ponúkajú, dbajú na proces nákupu, spracovania, praženia a balenia kávy, ako aj ostatného sortimentu, ktorý ponúkajú v ručne vyrábanom lístku s intenzívnou vôňou kávy. Pre kávičkárov sú (okrem kávy) k dispozícií na predaj papierové filtre na alternatívne metódy prípravy, ručné mlynčeky kávy, porcelánové sety a rôzne druhy alternatívnych kávovarov ako napríklad V60, aeropress či koťogo. A vy si tak vychutnáte jednoducho dobrú kávu v milej atmosfére.

Pripravené v spolupráci s:

Logo kávičkári.sk