31.08.2017, 00:01

Gordon Ramsey varuje: Toto jedlo si nikdy, ale nikdy neobjednávajte

Gordon Ramsey je známy šéfkuchár, ktorý je povestný svojimi vyjadreniami na adresu jedál, no najmä kuchárov, pri ktorých nikdy nedáva servítku pred ústa.

Gordon Ramsey varuje: Toto jedlo si nikdy, ale nikdy neobjednávajte
Zdroj: Youtube

Vlastník niekoľkých Michelinských hviezd, Gordon Ramsey, skúsil už takmer všetky druhy jedál na svete. Existuje však jedno, ktoré „by ste nikdy, ale nikdy nemali skúšať“. V poslednom rozhovore prezradil a varoval divákov, že existuje jedno jedlo, ktorému by sa mal každý z nás bezpodmienečne vyhnúť, uvádza People.

Možno budú viacerí prekvapení, ale ide o niečo, čo konzumujú ľudia bežne, a to po celom svete. „Nie je tu (...!) žiadna šanca, že by som niekedy jedol jedlo, podávané na palube lietadla,“ povedal Ramsey pre Refinery29. „Pracoval som pre aerolinky niekoľko rokov, preto dobre viem, kde to jedlo, ktoré vám podávajú predtým bolo a ako dlho ho tam držali, kým ho podali pasažierom.“

Zdroj: Instagram

​A čo si dať, keď ste hladní a čaká vás dlhší let? Namiesto obeda na palube, si Ramsey vyberie radšej len niečo malé k zahryznutiu, čo je zabalené, ako napríklad krekry, proteínové tyčinky alebo ovocie či víno.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.