26.05.2017, 06:00

Originálna móda made in Slovakia. Magazín prečo nie?! prináša exkluzívnu inšpiráciu

Posledné roky slovenskej móde prajú. Ľudia čoraz častejšie volia originálne, namieru šité modely. Chcú vyzerať elegantne a šik. Tvorbu najlepších slovenských dizajnérov môžete obdivovať aj v májovom magazíne prečo nie?! Nafotili sme pre vás exkluzívnu Fashion story made in Slovakia.

Originálna móda made in Slovakia. Magazín prečo nie?! prináša exkluzívnu inšpiráciu
Zdroj: Marianna Tomanová

Dajana Rodriguez si šikovná žena z Partizánskeho. Má veľký talent a obchodného ducha. Práve preto sa jej podarilo preraziť v luxusnom kabelkovom biznise. Bez rizika  úspech nikdy nepríde. Potvrdzuje to aj Ružomberčan Michal Kukučka, ktorý pracuje s najlepšími dizajnérmi sveta. Vo firme UNITED NUDE dizajnuje topánky, ktoré obdivuje aj Lady Gaga.

Magazín prečo nie?! nájdete v Hospodárskych novinách v pondelok 29. mája. Je plný inšpiratívnych príbehov a krásnych fotiek. Napríklad z Dubaja, ktorý určuje trendy v technológiách aj architektúre. Divy sveta tu vyrástli priamo v púšti.

Testovali sme pre vás Svetové auto roka a vôbec prvé SUV z dielne Jaguáru. Prečítajte si čo sme zistili a ako vás toto auto prinúti športovať. Na drahé hračky si ale treba zarobiť.

V  prečo nie?! prinesieme zaujímavý návod ako investovať a zhodnocovať peniaze. Experti radia vložiť bohatstvo  do investičného vína, je to vraj lepšia voľba ako zlato či diamanty.

Nezabudnite si v pondelok 29. mája kúpiť Hospodárske noviny. Prajeme príjemné čítanie.