25.05.2017, 00:01

Legíny a skinny džínsy. Odborníčka radí, kedy sa ich už treba zbaviť

Každá žena má možnosť diktovať svoj osobný štýl a nosiť to, v čom sa cíti najlepšie. Určite sa vám už však pri pohľade na nejaký kus oblečenia stalo, keď ste opýtali sama seba: Naozaj to ešte chcem nosiť?

Vek: Nikdy, ale...
Legíny sú základom šatníka, ale podľa odborníčky je to všetko o stylingu. "Hodia sa na cvičenie ako aj na bežné nosenie s dlhým tričkom zakrývajúcim zadok alebo s  veľkým svetrom," hovorí. "Vzhľad však môžete narušiť tým, že nosíte legíny, ktoré sú vám príliš tesné, bez ohľadu na to, aké ste mladé." Nie je to o veku - je to o tom, čo vidíte v zrkadle. " Ako sofistikovanejšiu alternatívu skúste takzvané "treggings", ktoré sú na hranici medzi nohavicami a legínami.
Zdroj: Alexander McQueen

Či už je to kvôli novým trendom alebo vašej zmene štýlu, po čase v šatníku nájdete veci, ktoré z neho treba vyradiť. Who what Wear preto požiadal odborníčku na etiketu Diane Gottsmaovú, aby objasnila, ktoré veci je vhodné nosiť v určitom veku. V konečnom dôsledku to nie je o vekovej hranici- je to o spôsobe, akým ich nosíte - ale ak chcete nechať určité štýly za sebou, tu je zopár tipov.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.