Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
29.11.2019, 15:00

Prestížna šperkárska značka otvorila svoj prvý butik v Bratislave

Šperkársky dom po viac ako 40-tich rokoch úspešného príbehu v Nemecku a Českej republike, prichádza aj na Slovensko.

Prestížna šperkárska značka otvorila svoj prvý butik v Bratislave
Zdroj: Halada

Špičkový svetový dizajn a špičkové svetové šperkárske značky. To sú dve základné charakteristiky kultového multibrandového šperkárskeho domu Halada, ktorý otvoril svoj prvý butik na Slovensku, v bratislavskom Avione. Dizajn nového obchodu navrhol ikonický holandský interiérový dizajnér Marcel Wanders, ktorý spolupracuje napríklad so značkou Louis Vuitton.

Otvorenia sa osobne zúčastnili zakladateľ známej šperkárskej značky Capolavaro Gerhard Fritsch ako aj Jenny Halada, ktorá je dcérou manželov Haladovcov, ktorí firmu v roku 1978 v nemeckom Mníchove založili.

„Halada je tradícia, štýlové šperky a hlavne koncept, na ktorý som hrdá. Mám veľkú radosť, že HALADA otvorila svoje brány aj v Bratislave," povedala Jenny Halada, ktorej kolekcie sú v ponuke bratislavského butiku.

„Do Bratislavy sme priniesli našu úplnú novinku Dream Snow Globe, ktorá pracuje s motívom padajúceho snehu v krištáľovej guli. Je to unikátny prívesok, ktorý obsahuje patentovanú tekutinu v ktorej sa presýpa 108 diamantov rôznych veľkostí. Ďalších 216 diamantov zdobí prívesok zvonka. Verím, že slovenské publikum ocení tento skvost rovnako tak, ako nemecké – dnes je vyrobená limitovaná edícia 99 kusov ktoré sme nazvali Lucky Stars“, povedal Gerhard Fritsch, ktorý bol na Slovensku vôbec prvý krát.

Halada predstavuje multibrandový šperkársky dom, ktorý má okrem vlastných nadčasových kolekcií výhradné zastúpenia niekoľkých svetovo známych šperkárskych značiek a po viac ako 40-tich rokoch úspešného príbehu v Nemecku a Českej republike, prichádza aj na Slovensko.

Ticketportal.sk