Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
22.10.2018, 10:52

Hanečkova prehliadka ako zo psychiatrie, aj odvážne modely. Top trendy sú jasné

  • Hanečkova prehliadka ako z psychiatrie aj tvorba talentovaných študentov z Ústí nad Labem ovládla tento ročník Fashion LIVE!.
  • Po prvýkrát sa Fashion LIVE! zúčastnila dizajnérka Kateřina Geislerová.
Hanečkova prehliadka ako zo psychiatrie, aj odvážne modely. Top trendy sú jasné
Zdroj: Tomáš Gál

Minulý týždeň priniesol milovníkom módy pestré prehliadky s najnovšími kolekciami od českých dizajnérok Kateřiny Geislerovej a Terezy Vu, pánskej módnej značky Blažek, dizajnéra Borisa Hanečku v spolupráci s Danou Vodou, ale aj jeho samostatnú prehliadku.

V galérii si pozrite trendy, ktoré prehliadkou určili poprední slovenskí a českí návrhári:

​Nechýbali ani talentovaní študenti ateliéru odevného a textilného dizajnu z Ústí nad Labem. Stará tržnica sa tak v neskorých večerných hodinách zaplnila do posledného miesta. Zaujala prehliadka Borisa Hanečku, ktorý sa postaral o zážitok s atmosférou z psychiatrickej liečebne.

Druhý prehliadkový deň otvorili mladí študenti ateliéru odevného a textilného dizajnu z Ústi nad Labem. Po prvýkrát sa na Fashion LIVE! zúčastnila česká dizajnérka Kateřina Geislerová. Tá novou kolekciou oslávila 15. výročie pôsobenia svojej značky.

Rovnako mala na podujatí premiéru aj dizajnérka Tereza Vu s luxusnou kolekciou spodnej bielizne. O zastúpenie pánskej módy sa postarala módna značka Blažek.

Veľkolepý záver druhého prehliadkového dňa patril spoločnej kolekcii dizajnéra Borisa Hanečku s Danou Vodou, po ktorej nasledovala excelentná módna show dizajnérovej samostatnej kolekcie.