27.10.2017, 00:01

Jesenná móda praje šetrným a retro nadšencom. Tieto zašlé trendy využijú muži aj ženy

Všetko tu už bolo, a tak nové módne trendy sú len recykláciou minulosti. Čo sa bude ale "recyklovať" tento rok?

Medzi comebacky, ktoré nám jesenný sychravý čas prináša patrí staronový trend. Znova je v kurze menčester. V pánskej móde tradičná látka pre jesenné a zimné obdobie sa opäť udomácňuje aj v dámskom šatníku.
Čekstajl priznáva, že je fanúšikom hrubej hrejivej látky. Najmä, čo sa pánskej módy týka. Rozhodne majú byť lepšie béžové, čokoládové, indigové menčestráky než klasické džínsy. Jednoducho to má štýl.
Pre dámy platí, že s menčestrom treba zaobchádzať opatrnejšie, pretože je to hrubý materiál. Takže pozor, aby ste v ňom nevyzerali príliš meravo a usadlo.
Zdroj: AliExpress

Ak niekto potrebuje potvrdenie pre túto poučku týkajúce sa fashion priemyslu, tohtoročná jeseň mu rozhodne vychádza v ústrety. V galérii nájdete päť trendov, ktoré budú vládnuť jeseni 2017 v mužskej aj ženskej móde, píšu Lidovky.cz.

​Ako každá sezóna, aj tá tohtoročná si tak trochu volí farbu. A ak tomuto roku vládne predovšetkým zelená, potom jeseň pridáva červenú. A keď hovoríme červenú, tak skutočne jasne červenú farbu.

Mimochodom kombinácia týchto dvoch farieb je oku lahodiaca, avšak v rámci snahy splniť trendy je potrebné dať si pozor, aby ste nevyzerali ako vianočný elf z americkej verzie tradičných figúrok, patriacich ku sviatkom pokoja a konzumu.

Vždy však platí - móda je hra a pravidlá si stanovujete vy sami. Takže ak máte pocit, že červená alebo menčester vám nepristanú, pokojne ich pošlite na striedačku.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.