Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
30.05.2018, 00:01

Ponožky v sandáloch? Páni, módne peklo je týchto päť vecí, tvrdí odborníčka pánskej módy

Prinášame vám päť vecí, ktoré by rozhodne nemali byť súčasťou mužského šatníka, aspoň nie pravidelnou. Neudržujte sexappeal, ktorý je dávno preč.

Ponožky v sandáloch? Páni, módne peklo je týchto päť vecí, tvrdí odborníčka pánskej módy
Zdroj: Facebook/Petr Chrumský, ‎Miluji Českou Republiku, Studio 22

Na týchto päť vecí by mal štýlový muž určite zabudnúť. Odborníčka na mužskú módu Dana Lapšanská nám narovinu prezradí, kde robia muži najviac chýb a ako aj v lete zostať šik a trendy.

"Komentáre niektorých akože módnych recenzentov v rámci rubrík typu módnej polície, že ten či onen pán mal na sebe pokrčenú košeľu či sako, sú absolútne scestné," hovorí odborníčka. Takisto prezradila, čo natrvalo patrí do módneho praveku, a na čo by muži už konečne mali zabudnúť.

Pozrite si našu galériu a dozviete sa základné pravidlá letného obliekania. Ako je to so žabkami, tričkami, tielkami a kraťasmi? Patria vôbec do šatníka moderného muža?

Dana Lapšanská je módna žurnalistka, odborníčka v oblasti módneho marketingu, šéfredaktorka a editorka módnych a lifestylových magazínov a producentka módnych prehliadok a televíznych relácií.

Zdroj: Studio 22/Dana Lapšanská pre Marco Mirelli

Dnes pôsobí najmä v oblasti módneho marketingu a na UTB v Zlíne prednáša históriu módy, styling, tendencie odboru a módny marketing.