Tatran deklasoval Liberec, ale Boleslav neztratila

19.02.2006, 17:57
iHNediHNedčtkčtk

Florbalisté Tatranu Střešovice zvítězili v dnešním utkání 19. kola extraligy v Liberci vysoko 12:4 a stále si drží v čele tabulky pětibodový náskok na druhou Mladou Boleslav. Středočeši zdolali Vítkovice 4:3 a strachovali se v závěru o výhru, přestože vedli již 4:0.

Čtyřmi góly a dvěma asistencemi se zaskvěl švédský útočník Tatranu Johan von der Pahlen. Liberec držel s úřadujícím mistrem krok jen v úvodní části, kterou prohrál 1:2. Boleslav vedla v 23. minutě nad čtvrtými Vítkovicemi 4:0, Ostravané sice v 54. minutě snížili na rozdíl jediného gólu, ale počtvrté už gólmana Jana Mlezivu nepřekonali.

Výsledky - 19. kolo:

Sokol Mladá Boleslav - 1. SC SSK Vítkovice 4:3 (2:0, 2:2, 0:1)

Branky: 1. Volf, 5. Hostinský, 22. Novotný, 23. J. Bouška - 24. Hrubý, 36. Vladař, 54. Ťopek.

FBC Liberec - Tatran Střešovice 4:12 (1:2, 1:5, 2:5)

Branky: 4. Slaný, 33. Kopta, 47. Motejzlík, 51. Hanžl - 5., 32., 55. a 58. Von der Pahlen, 21., 27. a 60. Fridrich, 36. a 53. Hozman, 3. Sláma, 33. Šedivý, 51. Hlavička.