16.03.2017, 13:50

Francúzi prišli s nápadom ako sa ubytovať v luxusných hoteloch za cenu tých lacnejších

Potrebujete si narýchlo zarezervovať hotel v prípade meškania letu alebo neočakávaných udalostí? S pomocou francúzskeho Startupu sa vám podarí ubytovať sa v luxuse za minimum bežných cien.

Molitor v Paríži: Hotel Molitor Paris ponúka rapídne zľavy pre denných zákazníkom prostredníctvom internetovej stránky DayUse.com.
Zdroj: Molitor

Najlepšie hotely vo veľkých mestách po celom svete ponúkajú prenájom tzv. denných izieb za zvýhodnené ceny pomocou startupu DayUse. Pár hotelov si môžete pozrieť v galérii.

Marriott a francúzska skupina hotelov Accor sa už k službe prihlásili, s poslednou ponuku prišiel zatiaľ hotel Hilton, uvádza CNN. Umožňuje zákazníkom prenajať si izbu na niekoľko hodín počas dňa až o 75% lacnejšie ako je cena za bežnú rezerváciu. Za izbu v štvorhviezdičkovom hoteli tak nezaplatíte napríklad 517 eur, ale 137 eur.

Službu spustili v roku 2010 a od tej doby sa rozšírilo o približne 4000 hotelov v 20 krajinách. David Lebe, zakladateľ spoločnosti DayUse, povedal, že medzi výhody, ktoré môžu zákazníci využiť patrí luxusná izbová služba a vstup do bazéna.

„Služba je obľúbená u návštevníkov, ktorí sú na obchodných cestách, tvoria asi 70% z rezervácií na Dayuse,“ povedal Lebe. Obľúbená je ale aj u párov.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.