Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
28.06.2016, 00:00

Experti rozhodli. Nazrite s nami do najlepšieho plážového hotela sveta

Experti rozhodli. Nazrite s nami do najlepšieho plážového hotela sveta
Zdroj: Jetsetter.com

Pokiaľ cestujete do Karibiku a peniaze pre vás nie sú problém, tento hotel môžete zažiť aj na vlastné oči. Ak však najbližšie obdobie nikam necestujete alebo idete najďalej tak do Chorvátska, pozrite sa s nami a s portálom huffingtonpost.com do hotela, ktorý odborníci označili za najlepší plážový hotel sveta.

Zemi Beach House zvolili odborníci na stránke Jetsetter za najlepší plážový hotel na svete. 69-apartmánový rezort leží na vzdialenom ostrove Anquilla. Tento ostrov nemá priame lety z USA, preto je takým menším rajom na zemi. Pokiaľ sa sem turisti už dostanú, sú konfrontovaní s 300 rokov starým thajským domom, bahennými kúpeľmi, nepoškvrnenými apartmánmi, výhľadmi na šíri oceán a šumom mora vo vzduchu. Jeho výzor bolí. Ale tým krásnym spôsobom maľovaných pohľadníc a obrazov z romantických filmov. 

Zemi Beach House otvorili len pred pár mesiacmi a ostrov tak zažíva svoj návrat na zoznam luxusných hotelierskych rezortov. „Úsek dlhý dve míle je posypaný jemným bielym pieskom, hotel ponúka množstvo vodných atrakcií a športov vrátane šnorchlovania, kitesurfingu aj pretekov lodí,“ opisuje Jetsetter. „osobne odporúčame prenájom jachty. Zažijete skvelú jazdu pri rýchlosti 20 uzlov, môžete si naloviť čerstvé morské plody a čerstvý oceánsky vánok vás bude príjemne kolísať.“

Anquilla je známa ako oblasť s málo turistami na rozdiel od ostatných karibských ostrovov najmä pre svoju odľahlosť. Ak sa sem chcete dostať, cesta vedie z Portorika, alebo sa sem vyberiete loďou či lietadlom z neďalekého St. Maarten či iného, blízkeho ostrova. Cena hotelovej izby sa pohybuje podľa informácií na stránke okolo 850 eur za noc, no na stránke Jetsetter sa cena výrazne líši a pohybuje sa od 500 eur za noc.