Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
31.07.2014, 00:01

Zážitky, pri ktorých vám aj adrenalín stuhne

Vyhľadávate nové, netradičné zážitky? Čo tak si vybrať z adrenalínových aktivít? Ak ich absolvujete, už na ne nezabudnete.

Chcete si spestriť prázdniny, dovolenku, či niekoho prekvapiť a venovať mu netradičný darček? Na Slovensku nájdete pestrú ponuku adrenalínových atrakcií, na ktoré, ak ich absolvujete, určite nezabudnete. Môžete si zajazdiť na extrémne rýchlom aute, zalietať na vojenskej stíhačke, povoziť sa v bojovom vozidle pechoty, či letieť na paraglajde alebo v balóne. Adrenalínových atrakcií je veľa. Tu je naša ponuka. 

          10 tipov pre adrenalínových „maniakov“ 

1.
Aké je to byť vojakom
Ak chcete zažiť nezvyčajný pocit rútiaceho sa 12-tonového monštra, vyskúšajte si pocit vojaka v bojovom vozidle pechoty, podobajúcemu sa tanku, v teréne rýchlosťou až 50 km/h. Trasa je dlhá asi 20 km a po asfaltových cestách určite nevedie. Do obrneného transportéra sa vojde maximálne 15 ľudí. Vozidlo je možné objednať aj na celodenný výlet, prípadne za príplatok samostatne riadiť pod dohľadom skúseného inštruktora.
Miesto: Bajonet SK, Ľubica
Cena: 300 eur za prenájom vozidla (na počte ľudí nezáleží)


Bojové vozidlo pechoty

2.
Lietajte ako Ironman

Tento nový typ zábavy sa k nám dostal z Francúzska. Prúd vody vás nadnáša na hladinou a vy sa smelo môžete pohybovať vo všetkých troch

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 79% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk