Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
23.03.2019, 19:47

Zakladateľ cestovnej kancelárie: Slovensko je typicky nudná krajina. Nikto nevie, prečo sem má chodiť

  • V HNtelevízii sme sa rozprávali so zakladateľom cestovnej kancelárie Bubo Ľubošom Fellnerom.
  • Pozrite si archívny rozhovor.

Cestovný ruch na Slovensku láme rekordy. Prejavilo sa to však nejakým spôsobom aj na tom, že Slováci nechcú byť iba doma, ale cestujú viac do exotiky? Aké destinácie si vyberajú? Aj o týchto témach sme sa v HNtelevízii rozprávali so zakladateľom cestovnej kancelárie Bubo Ľubošom Fellnerom. 

Vidíte nejaké zmeny v posledných rokoch v tom, čo ľudia u nás vyhľadávajú? Krajina reálne bohatne, ľudia majú viac peňazí, prejavilo sa to nejak aj na ich záujme objavovať nejaké nové destinácie?

Slováci boli považovaní, keď ja som založil Bubo pred 27 rokmi za zápecníkov, ktorí v živote nikdy nebudú cestovať. Ale ja som chcel cestovať a vedel som, že nemôžem byť jediný a to som mal teda pravdu. My sme boli v roku 1996 – 1997 v Barme a naozaj sme tam boli jediní.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.