Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
10.12.2018, 12:03

Zahraničný portál odporúča svojim čitateľom Vysoké Tatry ako top destináciu

Indický svadobný portál odporúča Vysoké Tatry na medové týždne.

Zahraničný portál odporúča svojim čitateľom Vysoké Tatry ako top destináciu
Zdroj: Grand Hotel Kempinski High Tatras

Najvýznamnejší indický internetový portál venujúci sa svadbám odporúča svojim čitateľom Vysoké Tatry ako lokalitu vhodnú na svadobnú cestu. Rozhodla o tom odborná porota, keď ako jedinému hotelu na Slovensku udelila cenu WeddingSutra Honeymoon Awards 2018 Grand Hotel Kempinski High Tatras.

„Ocenenie od najnavštevovanejšieho svadobného portálu v Indii si veľmi ceníme. Náš hotel a lokalitu Vysokých Tatier zaradila porota medzi top destinácie pre svadobnú cestu, ako sú Maldivy, či Seychely. V našom hoteli pristupujeme ku všetkým hosťom maximálne profesionálne, no pri mladomanželoch je to ešte trochu špeciálnejšie, pretože sa snažíme, aby ich štart do spoločného života u nás bol spojený len s tými najlepšími spomienkami," povedala Kathrin Noll, generálna manažérka Grand Hotela Kempinski High Tatras.

Internetový portál len na sociálnych sieťach sleduje viac ako milión ľudí a vďaka nemu sa nielen indické publikum dozvie o hoteli, ale aj o celej lokalite Vysokých Tatier.

Medzinárodná osem-členná porota zaradila Grand Hotel High Tatras medzi tie najromantickejšie hotely sveta vďaka luxusným priestorom novomanželského apartmánu, ako aj kvalite ponúkaných služieb.