Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
06.11.2018, 18:28

Svetový úspech: Na jednej z najvýznamnejších akcií hoteliérov sveta ocenili hotel z Trenčína

  • Hotel Elizabeth z Trenčína si z Dubaja odniesol ocenenie za Najlepší mestský hotel v regióne.
  • "Ocenenie pre Hotel Elizabeth v tak silnej konkurencii globálnych značiek považujeme za skvelú reklamu nielen pre mesto Trenčín, ale aj Slovenska ako destinácie hodnej návštevy," komentoval úspech konateľ hotela.
Svetový úspech: Na jednej z najvýznamnejších akcií hoteliérov sveta ocenili hotel z Trenčína
Zdroj: hotelelizabeth

Jedna z najvýznamnejších akcií pre všetkých hoteliérov vo svete je globálne oceňovanie Haute Grandier, ktoré sa tento rok konalo 1. novembra 2018 v Pallazzo Versace v Dubaji.

Oceňovania sa zúčastnili zástupcovia hotelov, VIP osobnosti z Blízkeho východu, médiá a sledovali, kto si odnesie ocenenie za svoju reštauráciu, hotel alebo spa.

Hodnotenie sa uskutočňuje na základe hlasov od širokej verejnosti, aktivity hotelov na internete a následne rozhoduje odborná komisia, ktorá garantuje transparentnosť hlasovacieho procesu.

Celkovým víťazom pre rok 2018 sa stal Five Palm Jumeriah Dubai, no svoje želiezko v ohni malo aj Slovensko prostredníctvom Hotela Elizabeth z Trenčína, ktorý si odniesol ocenenie za Najlepší mestský hotel v regióne.

Ocenenie z rúk Marinique De Wet, zakladateľky Haute Grandier prevzal Jan Svoboda, konateľ nominovaného hotela. „Ocenenie pre Hotel Elizabeth v tak silnej konkurencii globálnych značiek považujeme za skvelú reklamu nielen pre mesto Trenčín, ale aj Slovenska ako destinácie hodnej návštevy, kde je možné nájsť kvalitné hotely s adekvátnymi službami“, vyjadril sa Jan Svoboda po prevzatí ocenenia.

Hotel Elizabeth bol otvorený v septembri 2012 po takmer dvojročnej rekonštrukcii. Ponúka 78 komfortných izieb, wellness Caracalla spa, secesnú kaviareň Sisi a originálnu reštauráciu Elizabeth. V minulosti už získal niekoľko európskych ocenení a dnes ho riadi aktuálny hoteliér roka T. Viganó.

Ticketportal.sk