Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
18.10.2017, 13:04

Cestovatelia a profesionáli rozhodli: Toto je najlepší hotel na Slovensku

Tatranský Grand Hotel Kempinski získal dve prestížne ocenenia v medzinárodnej ankete World Travel Awards

Cestovatelia a profesionáli rozhodli: Toto je najlepší hotel na Slovensku
Zdroj: kempinski.com

 Luxusný hotel na brehu Štrbského plesa sa stal víťazom v kategóriách – Slovakia's Leading Hotel 2017 a Slovakia's Leading Hotel Suite 2017. Podľa cestovateľov a profesionálov z oblasti cestovného ruchu, ktorí hlasovali v ankete World Travel Award, je tak najlepším hotelom na Slovensku a  tiež sa môže pochváliť tým najlepším apartmánom v krajine.

„Prezidentský apartmán v Grand Hoteli Kempinski High Tatras je skutočným klenotom. Na 186 metroch štvorcových ponúka dve obývacie miestnosti so spálňami a kúpeľňami. Zároveň má najluxusnejší apartmán v Tatrách vlastný výťah a vchod, takže je ideálnym miestom pre každého, kto hľadá dokonalé súkromie,“ opisuje víťazný apartmán Kathrin Noll, generálna manažérka Grand Hotela Kempinski High Tatras. Apartmán je vybavený originálnym nábytkom, vlastným šatníkom a doplnkami od svetových dizajnérov. Stropy zdobia Muránske lustre a príjemnú atmosféru apartmánu dodávajú na mieru maľované obrazy a možnosť relaxovať pri praskotajúcom krbe. Okrem ubytovania je možné prezidentský apartmán využiť aj na špeciálne príležitosti.

V galérii si pozrite fotografie z Grand Hotel Kempinski High Tatras: 

​ Novinkou je, že apartmán môžu využívať na predsvadobné prípravy budúci novomanželia. Špecifikom apartmánu totiž je, že sa dá rozdeliť na pánsku a dámsku časť. V jednej časti apartmánu sa tak môže pred svadbou oddelene pripravovať nevesta s mamou, rodinou a kamarátkami a v druhej časti zase ženích so svojimi priateľmi. Po obrade sa obe časti prepoja a mladomanželia môžu ďalšie chvíle už tráviť spoločne.

Medzi známych hostí ubytovaných v najprestížnejšom apartmáne Vysokých Tatier patrí generálny tajomník OSN Pan Ki-mun a okrem legiend slovenskej a českej hudobnej scény v ňom bol ubytovaný aj spevák Bryan Adams.

Ocenenie World Travel Awards (WTA) sa každoročne udeľuje najvýznamnejším svetovým a lokálnym organizáciám v oblasti hoteliérstva, turistických rezortov, leteckej dopravy, kúpeľníctva a ďalších súvisiacich služieb. Táto značka vznikla v roku 1993 a je celosvetovo uznávaná ako najvyššia známka excelentnosti v tomto odvetví. V ankete hlasuje počas jedného roka verejnosť, ale aj profesionáli pracujúci v segmente hotelierstva. Ceny sa v tomto roku odovzdávali na slávnostnom ceremoniáli v ruskom Petrohrade, z ktorého si najviac víťazstiev odnieslo Portugalsko a stalo sa tak hlavnou európskou destináciou.

Ticketportal.sk