14.06.2017, 00:01

Inšpirácia na horúce leto. Bazén z prepravného kontajnera pokoril overené klasiky

Ak by ste sa chceli na leto inšpirovali nápadom zo zahraničia, je isté, že si takto netradičným spôsobom užijete dovolenku, trebárs aj doma na dvore či záhrade.

Cena jedného prepravného kontajnera sa pritom na internete, na Slovensku, pohybuje v cene v prepočte približne 1600 eur, v prípade prepravy zo zámoria cena (26 500 eur ), ale prevýši aj cenu kompletne vykonanej práce v Austrálii, kde sa spoločnosť Modpools venuje inštalácii a zabudovaniu práve týchto typov bazénov.
Zdroj: Modpools.com

Modpools je austrálska spoločnosť, ktorá predáva staré prepravné kontajnery a pretvára ich do podoby bazénov pre rodinné dvory a záhrady.

Štandardne sú vybavené systémom sanitácie UV vody, čo znižuje spotrebu chlóru o 75%. Jednoducho udržiavate úroveň chlóru, čím sa eliminuje svrbenie kože a podráždenie očí, uvádza Business Insider Australia. Sú k dispozícii v dvoch rôznych rozmeroch, 11 metrov a 5 metrov a cena celkovej páce a zabudovania sa v Austrálii pohybuje od 13 440 eur do 20 161 eur.

Inšpirácia na slovenský spôsob?

Cena jedného prepravného kontajnera sa pritom na internete, na Slovensku, pohybuje v cene približne 1600 eur, v prípade prepravy zo zámoria cena (26 500 eur ), samostatným nákupom ale vlastne prevýši aj cenu kompletne vykonanej práce v Austrálii, kde sa spoločnosť Modpools venuje inštalácii a zabudovaniu práve týchto typov bazénov ( kde zaplatíte maximálne 21 tisíc eur).

Takže ak by ste sa inšpirovali týmto nápadom zo zahraničia, v galérii vám prinášame náhľad na výsledok a spôsob, ako si netradičným spôsobom užiť dovolenku, trebárs aj doma na dvore či záhrade.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.