Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
28.04.2014, 00:00

Sen všetkých kancelárií sa volá Tuttomio

Ak ste nútení pracovať v takzvanom open space prostredí, toto kreslo budete milovať.

Ak sa bavíme o kreatívnom pracovnom priestore, ktorý je zároveň súkromný, ale aj otvorený a vzdušný, riešenie sa môže zdať utopické. A predsa si s touto výzvou poradil taliansky dizajnér Emanule Magini. Apropos, nie je to žiadny nováčik, na konte má viacero ocenení a podieľal sa aj na dizajne Disney Italy. 


Jeho Tuttomio je malé, ale predsa dostatočne priestranné, aby ste v ňom mohli pracovať na počítači, telefonovať, čítať,... a dokonca si aj trochu zdriemnuť. Tuttomio znamená v preklade niečo ako „všetko moje“ a je to naozaj tak. Kreslo ponúka dostatok súkromia, ale zároveň človeka celkom neizoluje od okolitého prostredia. A predstavte si, ako skvelo by vyzeralo pracovisko celé vyskladané z týchto kresiel.

[[{"type":"hn-image","fid":"418975","style":"300xauto","attributes":{"style":"height: 218px; width: 230px;","class":"hn-media-image image-insert-image hn-media-element"}}]][[{"type":"hn-image","fid":"418976","style":"300xauto","attributes":{"style":"height: 218px; width: 219px;","class":"hn-media-image image-insert-image hn-media-element"}}]]

 

Zdroj: trendir.com

Ticketportal.sk